Jak správně otevřít balíček s ostropestřcem mariánským?

V tomto blogovém příspěvku si ukážeme, jak správně otevírat a zavírat balíčky, v nichž tlučený plod ostropestřce mariánského nabízíme.

Balíčky mají ve vrchní části proužek „zip“, pomocí něhož lze sáček pohodlně uzavřít bez přístupu vzduchu a uchovat tak ostropestřec po celou dobu jeho užívání bez ztráty kvality. Ostropestřec totiž na vzduchu poměrně rychle oxiduje.

Každý ještě neotevřený sáček s ostropestřcem je ve své vrchní části z hygienických a bezpečnostních důvodů zavařený. Tento svár je třeba odstřihnout nůžkami tak, aby vám zůstal dostatečný prostor pro pohodlné opětovné zavření sáčku uzávěrem „zip“.

No, a to je vše 🙂 Je to velmi jednoduché. Takto můžete ostropestřec mariánský pohodlně užívat a skladovat.

2 Comments. Predajte komentár aj vy

Děkuji za názornou ukázku. Líbí se mi to. Vaše konkurence nabízí Ostropestřec v balení z celofánu, se kterým se pracuje dost nepohodlně. Jejich ostropestřec je třeba vlastně přesypat do jiné nádoby, což je podle mě dost nepraktické. Vaše balíčky se dají pěkně zavřít a mám zároveň po ruce i všechny důležité informace, které se nacházejí na etiketě. Opravdu šikovné.

Odpovědět

Dobrý den Milada, děkujeme za reakci, jsme rádi, že máte pozitivní zkušenost s naším balením. Děláme vše proto, abychom vám usnadňovaly život i takovými maličkostmi. Váš Bylinkář

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zavřít

VasBylinkar.cz si ukládá soubory cookies, které pomáhají zlepšovat jeho fungování. Využíváním našich služeb s jejich ukládáním souhlasíte. Více info.