Ostropestřec mariánský, podpora jater pro efektivní spalování tuků!

Ostropestřec mariánský, podpora jater pro efektivní spalování tuků!

Proč je podpora jater důležitá?

Každý by si chtěl užívat života naplno. Oslavovat ho bohatými hostinami, odpočívat u sklenky vína a vychutnávat si chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Ale nezapomeňte!

Zatímco si užíváte radovánek, v pozadí je tichý hrdina, který neúnavně pracuje na udržení těla v co nejlepší kondici, VAŠE JÁTRA.

Ano, tento nenápadný orgán je vaší tajnou zbraní v boji proti kilům navíc.

Váš bylinkář vám prozradí, proč tomu tak je….

Nenápadný hrdina spalování tuků

Často přehlížená játra jsou metabolickou elektrárnou.

Obrazně řečeno, jsou jako řídicí centrum metabolismu. Játra zpracovávají vše, mění živiny na energii a detoxikují škodlivé látky. Když játra přetížíte nadbytkem cukru, alkoholu a tučných jídel… Játra musí pracovat přesčas, jejich fungování není optimální a mohou se objevit problémy.

…strava naše každodenní…

Na funkci jater má velký vliv také moderní způsob stravování. Zatímco strava našich předků [1] obsahovala přibližně 30 % kalorického příjmu z bílkovin, v dnešním světě jsme přešli na stravu, v níž pouze 15 % kalorií pochází z bílkovin.

Tato změna stravy má významný vliv na funkci jater. Bílkoviny mají na játra pozitivní vliv, zatím co nadměrné množství sacharidů a alkoholu ji zatěžují. Nezpracované sacharidy se v těle ukládají jako tuk.

I když si čas od času můžete dopřát drobné prohřešky, nezapomínejte, že z celkového hlediska to může mít negativní zdravotní následky. Zde je třeba zakročit a podpořit svá játra a pomoci jim optimálně fungovat.

Obrázek jater držených v rukou ženy. A na stole zdravé jídlo s bylinou na podporu jater - Pistácií mariánskou.

Drcený ostropestřec mariánský, nejlepší přítel jater

Jedním z účinných způsobů podpory jater je zařazení ostropestrce mariánského do každodenního života. Ostropestřec mariánský, jinak známý jako Silybum marianum, má prokazatelně pozitivní vliv na zdraví jater. Jeho historie má kořeny v tradiční medicíně i v moderní kuchyni.

Obsahuje antioxidant zvaný Silymarin, který je klíčovým hráčem v ochranných účincích Ostropestrce mariánského. „Silymarin je skupina flavonoidů (silibinin, silidianin a silicristin), které pomáhají obnovovat jaterní buňky poškozené alkoholem a jinými toxickými látkami. Silymarin také chrání nové jaterní buňky před zničením. Snižuje zánět (proto se často doporučuje lidem se zánětem jater nebo hepatitidou) a je silným antioxidantem.“ [2]

Zařazení Ostropestrce mariánského do svého jídelníčku je také skvělým začátkem pro podporu spalování tuků. K dosažení optimální tělesné hmotnosti se doporučuje věnovat pozornost i dalším důležitým aspektům vašeho životního stylu, jako je zdravá strava a její pravidelnost, pohyb, kvalitní spánek, dostatek tekutin…

Podpora jater a spojenec imunity

Věděli jste, že tento přírodní zázrak dokáže víc než jen podpořit správnou funkci jater?

Výzkum „Imunostimulační účinek extraktu z Ostropestrce mariánského (Silybum Marianum)“ ukazuje, že Silymarín může být klíčem k posílení imunitního systému. Tým vědců, zkoumal imunostimulační účinek silymarinu, který ukázal jeho potenciál při posilování imunitního systému.

Studie také ukázala, že imunostimulační účinek Ostropestrce mariánského se zesiluje se zvyšující se dávkou, což zdůrazňuje jeho potenciál jako posilovače imunity. [3]

Chcete se dozvědět více o účinném užívání Ostropestrce mariánského? Klikněte ZDE.

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce června!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *