Co se stane s vaším tělem, když začnete užívat kvalitní Ostropestřec mariánský: Inspirujte se skutečnými příběhy

Co se stane s vaším tělem, když začnete užívat Ostropestřec mariánský: Inspirujte se skutečnými příběhy

Určitě jste již slyšeli o bylině s názvem Ostropestřec mariánský. A také nejspíš tušíte, že ovlivňuje nejen činnost našich jater. Ovšem co konkrétně tento druh léčivého bodláku v našem těle způsobuje a co se stane, pokud budete jeho drcené plody užívat denně? Přečtěte si zkušenosti těch, kteří ostropestrci propadli a dovolili mu, aby zlepšil jejich zdraví!

Ostropestřec mariánský je velmi mocná bylinka. Díky svému vlivu na funkci a regeneraci jaterních buněk dokáže detoxikovat organismus, podpořit spalování tuků, nastartovat imunitní systém a zahnat únavu. A to není zdaleka všechno. Jak ostropestřec hodnotí ti, kteří jej užívají pravidelně?

Sbohem únavo! Ostropestřec vám dobije baterky

💬“Poslední rok jsem postřehla, že mám žalostně málo energie, i když jsem spávala 9 hodin. Ostropestřec mi pomohl na rozběhnutí detoxu těla. Po několika měsících jsem plná života, radosti a s novými cíli do života. A o dost lehčí. Také nejsem hladová, Ostropestřec mě zasytí a já pak nemám chuť neustále něco „zobat“ jak jsem měla ve zvyku předtím 🙂 “ (Helena)

Kdo by dnes nebyl čas od času unavený. Jenže pokud vyčerpání přetrvává, i když k němu není žádný extra objektivní důvod (nebyli jste vystaveni nadprůměrné fyzické či psychické zátěži apod.), je jasné, že je něco špatně a vaše tělo vám dává jasně najevo, že potřebuje důkladnější regeneraci. Za takovou nevysvětlitelnou únavou totiž může stát náš nezdravý životní styl (škodliviny přijímané ze stravy a kosmetiky, alkohol, nedostatek kvalitního spánku či pohybu apod.), dlouhodobý stres, užívání určitých léků a velmi často také nesprávná činnost jater.

Právě játra tak mnohdy volají o pomoc. Jak jim ulevit? Dopřejte jim ostropestrcovou kúru. Tahle bylinka je totiž odborníkem na regeneraci jaterních buněk! A jsou to právě zdravá játra, jejichž správné fungování má klíčový vliv na stav dalších orgánů a celého organismu. Obsahuje unikátní komplex antioxidantů – silymarin, díky kterému se tělo detoxikuje a vy již po prvních 3 až 4 týdnech užívání pocítíte příval nové energie, méně výkyvů nálad, ale i bolestí hlavy či migrén a celkový ústup malátnosti. Co dalšího se v průběhu 12týdenní ostropestrcové kúry děje s vaším tělem, se dozvíte ZDE.

Hubnutí? S Ostropestrcem to už nebude problém

💬“Musím přidat i svou zkušenost. Minulý rok jsem si koupil balení 5+1. 💥zhubl jsem několik kilo, zmizela únava, zažívací potíže a neskutečně se mi zvýšila celková imunita 💥. Od té doby jsem neměl ani rýmu. V současnosti jsem začal další kúru s drceným ostropestrcem a tento rok plánuji absolvovat kúry dvě. V tomto duchu už plánuji pokračovat i v rámci prevence. (Stanislav)

Hubnutí může být pro mnohé z nás evergreenem, který nás provází skoro po celý dospělý život. Na počátku roku hubneme v rámci novoročních předsevzetí, na jaře a v létě do plavek, na podzim a v zimě se s hrůzou díváme na přibývající kila v důsledku nejrůznějšího hodování a nedostatku pohybu kvůli nepříznivému počasí.

Zkrátka a dobře, náš nepříliš zdravý životní styl se na naší postavě podepisuje víc, než bychom chtěli. Neustálé střídání více či méně razantních diet většinou vede jen k jo-jo efektu, protože neřeší původ našich nadbytečných kilogramů. A tím je intoxikace organismu, jež má za následek usazování tuku nejen pod kůží, ale také v cévách a některých orgánech, především v játrech.

Chcete-li zastavit bludný kruh diet a následného přibírání na váze, dopřejte nejprve tělu očistu v podobě kúry z drcených plodů ostropestrce. Nastartuje činnost jater, látkovou výměnu, sníží hladinu škodlivého LDL cholesterolu, přispívá k vyrovnávání hladiny cukru v krvi, zlepší trávení a zbaví střeva nánosů škodlivin (i proto je důležité užívat drcené plody, jež jsou skvělým zdrojem potřebné vlákniny).

Zregenerovaná játra umožňují lepší nakládání organismu s výživnými látkami, umožní lepší spalování tuků, které mají nefunkční játra problém zpracovat. Po pár týdnech začne ručička na vaší osobní váze úspěšně klesat! O dalších benefitech drcených plodů Ostropestrce si přečtěte ZDE.

Zdraví uvnitř, krásní navenek díky Ostropestrci

💬“Musím tento bodláček velmi pochválit, neboť účinky jsou opravdu působivé, zejména nárůst energie, zlepšení trávení, čistší a krásnější pokožka na tváři a celkově se cítím lépe. Potvrdili mi to i přátelé a kolegové, když se mě po pár týdnech kúry začali ptát, zda s sebou něco dělám, protože prý v obličeji působím svěže, zdravěji a doslova zářím 😍 Příroda je mocná paní a na každou nemoc v ní určitě najdeme lék, jen jí je třeba naslouchat 😍. A tyto dary užívat v přirozeném stavu, nikoliv z nich chemickými procesy dělat výtažky „zaručeně účinné“ … Ty nám nikdy nepomohou.“ (Katka)

Také si při pohledu do zrcadla říkáte, jak by bylo krásné objevit pramen věčného mládí, který by zastavil stárnutí pleti a navrátil jí jiskru? Nebo naopak přemýšlíte, proč má vaše pokožka pocit, že jste stále v pubertě, a zásobuje vás nepříjemnými pupínky, i když už dávno nejste teenager? Trápí vás ekzémy či podobná kožní onemocnění? Pak vězte, že i všechny tyto „neduhy“ naší pleti mohou souviset s nedostatečnou činností vašich jater.

Přemýšlíte, jak mohou játra souviset s kůží? Docela snadno – podmínkou zdravé pleti je schopnost jejích buněk regenerovat se, ovšem tomu často bráníme my sami svým nevhodným životním stylem (do těla nám proudí toxiny ze stravy, kosmetiky, kouření, životního prostředí, jež nás obklopuje…). S tím vším musejí pak bojovat naše játra, na která je toho ale mnohdy už moc, a tak potřebují pomoc.

Proto spíše než utratit horentní sumy za kosmetické produkty a řešit jen následek, se vyplatí zaměřit se na příčinu obtíží a dopřát játrům pořádnou vzpruhu v podobě 12týdenní detoxikační ostropestrcové kúry. Již přibližně v polovině svého úsilí odhalíte díky účinkům silymarinu (silný antioxidant) první viditelné změny – pokožka bude jasnější a bude působit mladistvěji, zlepší se její stav (postupně zmizí akné a zlepší se i projevy ekzémů) a vy budete zase oplývat sebevědomím!

Cesta ke zdraví s Ostropestrcem mariánským

💬“Včera jsem byl na krev. S napětím jsem čekal jak mi dopadnou výsledky. Měl jsem předtím dost špatné hodnoty, hlavně cholesterol byl řádně vysoký a jaterní testy také! 😢 Dnes jsem byl s výsledky u doktora a ani jeden jsme tomu nemohli uvěřit! 😘Všechny moje výsledky byly TOP 😉👍 Může to být jen mým pravidelným užíváním drceného Ostropestřce. Přiznám se, že na začátku kúry jsem se tomu trošku smál, byly tam pochybnosti, ale teď beru Ostropestřec již delší dobu a ono to skutečně funguje. S Ostropestřcem už zůstaneme “parťáci”, když nám to spolu tak klape.“ (Vlasto)

Ačkoli je z výše napsaného jasné, že ostropestřec mariánský představuje silného spojence na vaší cestě ke zdraví, není všelékem, který vás spasí, pokud svému tělu budete nadále škodit nezdravým životním stylem. Nicméně se tato bylina může stát motivací pro změnu směrem ke zdravějšímu životu. Jestliže již v rámci 12týdenního užívání drcených plodů ostropestrce vsadíte na vyvážený jídelníček, dostatečný pohyb a rozloučíte se s některými škodlivými zlozvyky (mluvíme samozřejmě zejména o kouření a nadměrné konzumaci alkoholu), změní se díky dosaženým výsledkům i váš pohled na svět.

Ostatně ostropestřec můžete užívat i v rámci prevence, i když vás netrápí žádný z výše popsaných neduhů. Je to lepší než začít až když nastanou problémy. Naše játra jsou v dnešní době vystavena negativním vlivům více než kdy jindy, takže si zaslouží naši péči. Pokud ještě přemýšlíte, proč se do změny životního stylu s pomocí ostropestrce mariánského pustit, přečtěte si vše o jeho užívání.

Jak tedy Ostropestřec užívat?

Jak přesně detoxikace a regenerace jater díky ostropestrci probíhá, si můžete přečíst ZDE.

Jak užívat Ostropestřec mariánský tak, aby vám účinně pomohl při regeneraci jater, onemocněních žlučníku a ledvin, nebo snížil hladinu cukru a cholesterolu v krvi … se dozvíte ZDE.

Kúra z drceného Ostropestřce jako ideální dárek?

Podělíme se s vámi o TIP od našich zákazníků. Například při příležitosti různých svátků můžete vzpruhu v podobě ostropestrcové kúry darovat i svým nejbližším! Vždyť jaký cennější dar jim můžete nadělit než právě zdraví!

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce května!

10 komentářů: “Co se stane s vaším tělem, když začnete užívat Ostropestřec mariánský: Inspirujte se skutečnými příběhy”

 1. Dobry den…pisete,ze se ma pridat ostropestrec do kefiru,jogurtu atd…a v dalsim prispevku pisete,ze se nema kombinovat s mlecnymi vyrobky…co je pravda?dekuji

  1. Dobrý den paní Petra, náš Ostropestřec si můžete zamíchat do džusu, smoothie, jogurtu nebo zakysaných mléčných výrobků (kefír, acidofilní mléko apod.). Jogurt, džus nebo kefír jsou lehce stravitelné a na efektivitu uvolňování účinné látky z plodu Ostropestřce nemají zásadní vliv.

   A co odstup 45 minut?
   Drcený Ostropestřec se doporučuje konzumovat cca 45 minut před jídlem nebo cca 45 minut po jídle. Tím jsou myšlena hlavní jídla, která jsou hůře stravitelná. Cílem tohoto časového odstupu je, aby Ostropestřec nebyl v žaludku smíchaný s jinou potravou, a aby se z něj mohli efektivně uvolnit prospěšné látky.

   Mléko vs. jogurt
   Nedoporučuje se pít mléko bezprostředně po konzumaci Ostropestřce, protože mléko je těžko stravitelné. Mezi mlékem a zakysanými produkty je rozdíl, příprava mléka a jogurtu je odlišná. Zakysané mléčné výrobky jako jogurt, nebo kefír jsou v pořádku. V jogurtu, kyselém mléce, kefíru atd. je mléko fermentované a velmi dobře snášeno- pak přispívá ke zlepšení střevní mikroflóry. Rostlinné mléko je taky v pořádku.

   Vše o správném užívání a dávkování – pokud se jedná o náš produkt, drcený Ostropestřec mariánský (https://www.vasbylinkar.cz/obchod), ověřený zákazníky – se dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec…/

   V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

   Přeji hodně zdraví 🍀
   Zuzana, VasBylinkar.cz

  1. Dobrý den paní Lucie, obecně se Ostropestřec mariánský během kojení pro jistotu nedoporučuje, protože existuje jen málo vědeckých výzkumů o jeho užívání kojícími ženami. Tradičně se však Ostropestřec používá také jako přirozený prostředek ke zvýšení produkce mateřského mléka.

   Přední odborníci v oblasti kojení tvrdí, že Ostropestřec není pro kojící ženy žádný problém: https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=7736, stejně jako detoxikace: https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2756.

   Jsou nám známé i názory dětských lékařů, kteří tvrdí, že do mateřského mléka se nedostane kritické množství účinné látky a užívání Ostropestřce povolují při zachování odstupu 3 hodiny mezi užitím Ostropestřce a kojením. Toto je však na každého individuálním zvážení a doporučujeme to každopádně konzultovat s Vaším lékařem.

   Přeji hezký den 🙂 Zuzana, VasBylinkar.cz

 2. Dobrý den.Můžu ho používat každý den po celý rok.Dávám si ho každé ráno do koktejlů s mlékem

  1. Dobrý den paní Tiralova, pokud užíváte drcený plod Ostropestřce od nás (https://www.vasbylinkar.cz/obchod/), doporučujeme 12 týdenní kúru. 🌱 Na celou 12 týdenní kúru 🌱 budete potřebovat 6 balíčků, jeden vydrží při doporučeném užívání cca 2 týdny. Právě proto máme v nabídce výhodné akční balení na celou kúru 5 + 1 zdarma – kde za cenu jen 5ks získáte až 6ks + poštovné zdarma https://www.vasbylinkar.cz/obchod/detoxikacni-kura-5-plus-1-zdarma/

   Pokud byste chtěli následně pokračovat, doporučujeme přestávku 2-4 týdny. Přestávka se doporučuje, protože při dlouhodobém užívání vzniká rezistence, tělo si na bylinu zvykne a užívání ztrácí účinek.

   Bližší informace o průběhu a trvání ostropestrcové kúry najdete v našem článku na toto téma: https://www.vasbylinkar.cz/prubeh-ostropestrecove-kury/

   Vše co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech: https://www.vasbylinkar.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-uzivani-ostropestrce-v-5-bodech/

   Náš Ostropestřec si můžete zamíchat do džusu, smoothie, jogurtu nebo zakysaných mléčných výrobků (kefír, acidofilní mléko apod.). Jogurt, džus nebo kefír jsou lehce stravitelné a na efektivitu uvolňování účinné látky z plodu Ostropestřce nemají zásadní vliv.

   A co odstup 45 minut?
   Drcený Ostropestřec se doporučuje konzumovat cca 45 minut před jídlem nebo cca 45 minut po jídle. Tím jsou myšlena hlavní jídla, která jsou hůře stravitelná. Cílem tohoto časového odstupu je, aby Ostropestřec nebyl v žaludku smíchaný s jinou potravou, a aby se z něj mohli efektivně uvolnit prospěšné látky.

   Mléko vs. jogurt
   Nedoporučuje se pít mléko bezprostředně po konzumaci Ostropestřce, protože mléko je těžko stravitelné. Mezi mlékem a zakysanými produkty je rozdíl, příprava mléka a jogurtu je odlišná. Zakysané mléčné výrobky jako jogurt, nebo kefír jsou v pořádku. V jogurtu, kyselém mléce, kefíru atd. je mléko fermentované a velmi dobře snášeno- pak přispívá ke zlepšení střevní mikroflóry. Rostlinné mléko je taky v pořádku.

   Vše o správném užívání a dávkování – pokud se jedná o náš produkt, drcený Ostropestřec mariánský (https://www.vasbylinkar.cz/obchod), ověřený zákazníky – se dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec…/

   Přeji hodně zdraví,
   Zuzana, VasBylinkar.cz

 3. Dobrý den,, může se ostropestřec mariánský používat při antidepresivech,a prášky na vysoký tlak.. děkuji za odpověď

  1. Dobrý den paní Anno,

   na zvýšení opatrnosti při zvýšeném tlaku upozorňujeme na našich stránkách, například zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec-mariansky/, v častých dotazech o Ostropestřci: https://www.vasbylinkar.cz/caste-otazky-o-ostropestrci/ a upozornění je přímo v e-shopu u produktu.

   Máme však i několik zákazníků, kteří mají zvýšený tlak a Ostropestřec přesto opatrně, v malých dávkách a postupně užívají, přičemž si sledují, jak na to jejich tělo reaguje. V takovém případě se doporučuje začít s užíváním v menších (např. polovičních) dávkách a v době dne, kdy je tělo v klidu (večer) a pozorovat jak na to tělo bude reagovat. Následně projdeme postupně na plnou dávku (začíná se jednou lžičkou večer, každých 10 dní přidáme další lžičku, až se dostaneme na plnou dávku).

   Na druhou stranu nám více zákazníků oznámilo, že konkrétně jim Ostropestřec tlak nezvedne a máme i zákazníky, kterým Ostropestřec tlak dokonce snížil (postupně, jelikož se odstranila příčina vysokého tlaku i vlivem užívání ostropestřce).

   Případně je vhodné poradit se i se svým lékařem. Máme také zákazníky, kterým po konzultaci lékař upravil dávkování léků na tlak během kúry a Ostropestřec mohli užívat bez problémů.
   Je to individuální, ale je třeba být opatrný.

   Více zákazníků trpící depresemi nám potvrdili, že po užívání kúry Ostropestřce mariánského pocítili zlepšení po fyzické i psychické stránce.

   Máme zkušenosti od zákazníků, kteří berou antidepresiva, že jim to nedělá problémy.
   Každý člověk je ale jiný, proto, pokud byste si nebyla jistá se současným užíváním, doporučujeme se poradit s lékařem nebo lékárníkem.

   Přeji hodně zdraví 🍀
   Zuzana, VasBylinkar.cz

 4. Dobrý den, minulý týden mi přišel balíček s 6 sáčky. Užívám 2x denně po 3 velkých kávových lžičkách. Nevím co si představit pod kávovou lžičkou. Zda vrchovatou nebo rovnou. Hledala jsem i na internetu a našlo mi to u mouky vrchovatá 7g a rovná 4g. To je docela velký rozdíl. Prosím o upřesnění, aby mi balíček těch 12 týdnů vydržel.

  Děkuji
  Zuzana Horčicová

  1. Dobrý den paní Horčicová,
   lžička nemusí být ani vrchovatá, ani zarovnaná. Tak jako si naberete ze sáčku, dáte do úst. Užívání jsme pro naše zákazníky nastavili tak jednoduše, jak jen to bylo možné 🙂
   Jedna dávka tak vychází na 3-4 gramy, takže 6 sáčků by mělo vystačit přibližně na 12 týdnů.
   Pokud máte doma kuchyňskou váhu, můžete si vyzkoušet, jak vypadá lžička se 3 nebo 4 gramy, a budete to mít v oku 😉

   Přeji hodně zdraví 🍀
   Zuzana, VasBylinkar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *