Co se stane s vaším tělem, když začnete užívat kvalitní Ostropestřec mariánský: Inspirujte se skutečnými příběhy

Co se stane s vaším tělem, když začnete užívat Ostropestřec mariánský: Inspirujte se skutečnými příběhy

Určitě jste již slyšely o bylině s názvem Ostropestřec mariánský. A také nejspíš tušíte, že ovlivňuje nejen činnost našich jater. Ovšem co konkrétně tento druh léčivého bodláku v našem těle způsobuje a co se stane, pokud budete jeho drcené plody užívat denně? Přečtěte si zkušenosti těch, kteří ostropestrci propadli a dovolili mu, aby zlepšil jejich zdraví!

Ostropestřec mariánský je velmi mocná bylinka. Díky svému vlivu na funkci a regeneraci jaterních buněk dokáže detoxikovat organismus, podpořit spalování tuků, nastartovat imunitní systém a zahnat únavu. A to není zdaleka všechno. Jak ostropestřec hodnotí ti, kteří jej užívají pravidelně?

Sbohem únavo! Ostropestřec vám dobije baterky

💬“Poslední rok jsem postřehla, že mám žalostně málo energie, i když jsem spávala 9 hodin. Ostropestřec mi pomohl na rozběhnutí detoxu těla. Po několika měsících jsem plná života, radosti a s novými cíli do života. A o dost lehčí. Také nejsem hladová, Ostropestřec mě zasytí a já pak nemám chuť neustále něco „zobat“ jak jsem měla ve zvyku předtím 🙂 “ (Helena)

Kdo by dnes nebyl čas od času unavený. Jenže pokud vyčerpání přetrvává, i když k němu není žádný extra objektivní důvod (nebyli jste vystaveni nadprůměrné fyzické či psychické zátěži apod.), je jasné, že je něco špatně a vaše tělo vám dává jasně najevo, že potřebuje důkladnější regeneraci. Za takovou nevysvětlitelnou únavou totiž může stát náš nezdravý životní styl (škodliviny přijímané ze stravy a kosmetiky, alkohol, nedostatek kvalitního spánku či pohybu apod.), dlouhodobý stres, užívání určitých léků a velmi často také nesprávná činnost jater.

Právě játra tak mnohdy volají o pomoc. Jak jim ulevit? Dopřejte jim ostropestrcovou kúru. Tahle bylinka je totiž odborníkem na regeneraci jaterních buněk! A jsou to právě zdravá játra, jejichž správné fungování má klíčový vliv na stav dalších orgánů a celého organismu. Obsahuje unikátní komplex antioxidantů – silymarin, díky kterému se tělo detoxikuje a vy již po prvních 3 až 4 týdnech užívání pocítíte příval nové energie, méně výkyvů nálad, ale i bolestí hlavy či migrén a celkový ústup malátnosti. Co dalšího se v průběhu 12týdenní ostropestrcové kúry děje s vaším tělem, se dozvíte ZDE.

Hubnutí? S Ostropestrcem to už nebude problém

💬“Musím přidat i svou zkušenost. Minulý rok jsem si koupil balení 5+1. 💥zhubl jsem několik kilo, zmizela únava, zažívací potíže a neskutečně se mi zvýšila celková imunita 💥. Od té doby jsem neměl ani rýmu. V současnosti jsem začal další kúru s drceným ostropestrcem a tento rok plánuji absolvovat kúry dvě. V tomto duchu už plánuji pokračovat i v rámci prevence. (Stanislav)

Hubnutí může být pro mnohé z nás evergreenem, který nás provází skoro po celý dospělý život. Na počátku roku hubneme v rámci novoročních předsevzetí, na jaře a v létě do plavek, na podzim a v zimě se s hrůzou díváme na přibývající kila v důsledku nejrůznějšího hodování a nedostatku pohybu kvůli nepříznivému počasí.

Zkrátka a dobře, náš nepříliš zdravý životní styl se na naší postavě podepisuje víc, než bychom chtěli. Neustálé střídání více či méně razantních diet většinou vede jen k jo-jo efektu, protože neřeší původ našich nadbytečných kilogramů. A tím je intoxikace organismu, jež má za následek usazování tuku nejen pod kůží, ale také v cévách a některých orgánech, především v játrech.

Chcete-li zastavit bludný kruh diet a následného přibírání na váze, dopřejte nejprve tělu očistu v podobě kúry z drcených plodů ostropestrce. Nastartuje činnost jater, látkovou výměnu, sníží hladinu škodlivého LDL cholesterolu, přispívá k vyrovnávání hladiny cukru v krvi, zlepší trávení a zbaví střeva nánosů škodlivin (i proto je důležité užívat drcené plody, jež jsou skvělým zdrojem potřebné vlákniny).

Zregenerovaná játra umožňují lepší nakládání organismu s výživnými látkami, umožní lepší spalování tuků, které mají nefunkční játra problém zpracovat. Po pár týdnech začne ručička na vaší osobní váze úspěšně klesat! O dalších benefitech drcených plodů Ostropestrce si přečtěte ZDE.

Zdraví uvnitř, krásní navenek díky Ostropestrci

💬“Musím tento bodláček velmi pochválit, neboť účinky jsou opravdu působivé, zejména nárůst energie, zlepšení trávení, čistší a krásnější pokožka na tváři a celkově se cítím lépe. Potvrdili mi to i přátelé a kolegové, když se mě po pár týdnech kúry začali ptát, zda s sebou něco dělám, protože prý v obličeji působím svěže, zdravěji a doslova zářím 😍 Příroda je mocná paní a na každou nemoc v ní určitě najdeme lék, jen jí je třeba naslouchat 😍. A tyto dary užívat v přirozeném stavu, nikoliv z nich chemickými procesy dělat výtažky „zaručeně účinné“ … Ty nám nikdy nepomohou.“ (Katka)

Také si při pohledu do zrcadla říkáte, jak by bylo krásné objevit pramen věčného mládí, který by zastavil stárnutí pleti a navrátil jí jiskru? Nebo naopak přemýšlíte, proč má vaše pokožka pocit, že jste stále v pubertě, a zásobuje vás nepříjemnými pupínky, i když už dávno nejste teenager? Trápí vás ekzémy či podobná kožní onemocnění? Pak vězte, že i všechny tyto „neduhy“ naší pleti mohou souviset s nedostatečnou činností vašich jater.

Přemýšlíte, jak mohou játra souviset s kůží? Docela snadno – podmínkou zdravé pleti je schopnost jejích buněk regenerovat se, ovšem tomu často bráníme my sami svým nevhodným životním stylem (do těla nám proudí toxiny ze stravy, kosmetiky, kouření, životního prostředí, jež nás obklopuje…). S tím vším musejí pak bojovat naše játra, na která je toho ale mnohdy už moc, a tak potřebují pomoc.

Proto spíše než utratit horentní sumy za kosmetické produkty a řešit jen následek, se vyplatí zaměřit se na příčinu obtíží a dopřát játrům pořádnou vzpruhu v podobě 12týdenní detoxikační ostropestrcové kúry. Již přibližně v polovině svého úsilí odhalíte díky účinkům silymarinu (silný antioxidant) první viditelné změny – pokožka bude jasnější a bude působit mladistvěji, zlepší se její stav (postupně zmizí akné a zlepší se i projevy ekzémů) a vy budete zase oplývat sebevědomím!

Cesta ke zdraví s Ostropestrcem mariánským

💬“Včera jsem byl na krev. S napětím jsem čekal jak mi dopadnou výsledky. Měl jsem předtím dost špatné hodnoty, hlavně cholesterol byl řádně vysoký a jaterní testy také! 😢 Dnes jsem byl s výsledky u doktora a ani jeden jsme tomu nemohli uvěřit! 😘Všechny moje výsledky byly TOP 😉👍 Může to být jen mým pravidelným užíváním drceného Ostropestřce. Přiznám se, že na začátku kúry jsem se tomu trošku smál, byly tam pochybnosti, ale teď beru Ostropestřec již delší dobu a ono to skutečně funguje. S Ostropestřcem už zůstaneme “parťáci”, když nám to spolu tak klape.“ (Vlasto)

Ačkoli je z výše napsaného jasné, že ostropestřec mariánský představuje silného spojence na vaší cestě ke zdraví, není všelékem, který vás spasí, pokud svému tělu budete nadále škodit nezdravým životním stylem. Nicméně se tato bylina může stát motivací pro změnu směrem ke zdravějšímu životu. Jestliže již v rámci 12týdenního užívání drcených plodů ostropestrce vsadíte na vyvážený jídelníček, dostatečný pohyb a rozloučíte se s některými škodlivými zlozvyky (mluvíme samozřejmě zejména o kouření a nadměrné konzumaci alkoholu), změní se díky dosaženým výsledkům i váš pohled na svět.

Ostatně ostropestřec můžete užívat i v rámci prevence, i když vás netrápí žádný z výše popsaných neduhů. Je to lepší než začít až když nastanou problémy. Naše játra jsou v dnešní době vystavena negativním vlivům více než kdy jindy, takže si zaslouží naši péči. Pokud ještě přemýšlíte, proč se do změny životního stylu s pomocí ostropestrce mariánského pustit, přečtěte si vše o jeho užívání.

Jak tedy Ostropestřec užívat?

Jak přesně detoxikace a regenerace jater díky ostropestrci probíhá, si můžete přečíst ZDE.

Jak užívat Ostropestřec mariánský tak, aby vám účinně pomohl při regeneraci jater, onemocněních žlučníku a ledvin, nebo snížil hladinu cukru a cholesterolu v krvi … se dozvíte ZDE.

Kúra z drceného Ostropestřce jako ideální dárek?

Podělíme se s vámi o TIP od našich zákazníků. Například při příležitosti různých svátků můžete vzpruhu v podobě ostropestrcové kúry darovat i svým nejbližším! Vždyť jaký cennější dar jim můžete nadělit než právě zdraví!

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete s množstevními slevami, poštovným ZDARMA a akčním balením až 275g jen do konce září!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *