Obecná ustanovení

Internetový obchod (dále jen „e-shop“) vasbylinkar.cz mohou bez omezení využívat fyzické a právnické osoby za předpokladu dodržení následujících Všeobecných obchodních podmínek (dále jen „VOP“).

Prodávající:

Dobrý život BV, s.r.o., Horná 16, Banská Bystrica, 97401, IČO: 50073681 , DIČ: 2120164398

Kontaktní údaje prodávajícího: [email protected], 0940 757 506

Kupující: spotřebitel, fyzická osoba-podnikatel nebo právnická osoba, kteří svou objednávkou vstoupili do smluvního vztahu s prodávajícím (dále jen „kupující“):
Zboží: výrobky v nabídce e-shopu vasbylinkar.cz

Zasláním objednávky zboží kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními podmínkami e-shopu vasbylinkar.cz, včetně platebních a dodacích podmínek, s reklamačním řádem as podmínkami zpracování osobních údajů kupujícího.

Kupující zaškrtnutím příslušného políčka při vytváření objednávky může potvrdit svůj souhlas se zasíláním informačních sms nebo informačního občasníku emailem, ve kterém mu bude e-shop prezentovat aktuální akce, zákaznické výhody a novinky. Kupujícímu nebudou směrovány žádné emaily třetích stran.

Objednání zboží z VasBylinkar.cz

Kupující si může objednat zboží prostřednictvím e-shopu vasbylinkar.cz a také telefonicky, na tel. čísle: 0940 757 506
Po odeslání objednávky obdrží kupující e-mail s potvrzením jeho objednávky. Potvrzením objednávky vzniká obchodní vztah mezi prodávajícím a kupujícím.
Prodávající se zavazuje odeslat kupujícímu objednané zboží a kupující se zavazuje objednané zboží převzít a zaplatit za něj kupní cenu a cenu za jeho dopravu, v souladu s obchodními podmínkami platnými na území České republiky.
Kupující souhlasí s dokladem o koupi ve formě potvrzení o dobírce. Prodávající může zaslat fakturu za zboží v digitální formě na e-mail na vyžádání kupujícím, který si fakturu vyžádá při objednávce zboží v poli na poznámku. Předmětem faktury je objednané zboží a doprava objednaného zboží. Právnickým osobám je zasílána faktura v digitální formě e-mailem automaticky. Stejně je tomu při objednávkách fyzických osob nad 100 €.

Objednávka musí obsahovat následující údaje:

Jméno a příjmení kupujícího
Kompletní dodací adresu pro doručení zboží (ulice, číslo, město, PSČ)
Telefonní číslo a email
Počet kusů – balení zboží
Způsob úhrady za zboží (dobírka)
Způsob přepravy a převzetí zboží (Slovenská pošta)

Platba a dodání zboží

Kupující odesláním objednávky souhlasí s platbou za objednané zboží formou dobírky – v hotovosti, při jeho doručení.
Prodávající si vyhrazuje právo na změny cen zboží v nabídce e-shopu vasbylinkar.cz. Prodávající garantuje dodání zboží za cenu, která byla uvedena v e-shopu v době objednání zboží kupujícím.
Prodávající odesílá zboží prostřednictvím služeb kurýrní společností PPL nebo Českou poštou do jednoho pracovního dne od objednání zboží kupujícím. V případě, že objednané zboží se nenachází na skladě, kupující bude na tuto situaci upozorněn do jednoho pracovního dne a má možnost rozhodnout se, zda svoji objednávku stornuje, nebo počká, dokud bude zboží opět skladem.

Vrácení zboží

Kupující má právo na vrácení zakoupeného zboží do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu dle zákona (108/2000) § 12 odst. 1. Z.z. Chcete-li zboží vrátit, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese [email protected] a my vám poskytneme další informace o postupu vrácení a adresu pro vrácení zboží. V případě odstoupení od smlouvy / reklamace bude po posouzení vráceného zboží vrácena alikvotní část zaplacené částky. U akciových balíčků se sáčky zdarma (5+1, 10+2, 20+5 zdarma) se pro výpočet alikvotní částky pro vrácení peněz použije plný počet sáčků v objednávce (tj. 6ks, 12ks a 25ks).

Reklamace

Kupující je povinen ihned při převzetí objednaného zboží zkontrolovat, zda byl dodán v nepoškozeném stavu.
Žádosti o reklamace zboží zasílejte e-mailem na adresu [email protected].
Pro uplatnění reklamace zboží je kupující povinen spolu s vadným zbožím zaslat na fakturační adresu prodávajícího i podepsanou žádost o reklamaci, s uvedeným popisem závady. Vyřešení reklamace v rámci záruční době je bezplatné. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží, které je předmětem reklamace, prodávajícím.
Záruční doba zaniká v případě, že kupující se zbožím zacházel nesprávně, obal zboží bylo mechanicky poškozen, zboží bylo skladován v nevhodných podmínkách.

Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje, že získané údaje, které poskytne kupující při vyplňování objednávky, budou sloužit výlučně pro potřeby prodávajícího.

Prodávající nevydá údaje kupujícího třetím osobám, s výjimkou dodavatelů prodávajícího, i to jen ty údaje, které jsou nezbytné pro úspěšné uskutečnění dodání objednaného zboží.

Prodávající postupuje při zacházení s osobními údaji kupujícího v souladu s ustanoveními zákona č. 122/2013 Z.z. SR o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Objednáním zboží prostřednictvím e-shopu vasbylinkar.cz. kupující potvrzuje, že své osobní údaje poskytl prodávajícímu dobrovolně a souhlasí s jejich zpracováním v evidenci prodávajícího, pokud nejsou v rozporu s právními předpisy. Současně kupující souhlasí se zpřístupňováním a poskytováním údajů třetím osobám a státním institucím za podmínek a v rozsahu stanoveném příslušnými právními předpisy.