Chcete začít s detoxikací, ale stále váháte? Účinky detoxikace vás přesvědčí o její benefitech.

Změna, kterou chcete! Pomůžou vám k ní tyto účinky detoxikace

Detoxikaci mnozí z vás vítají s nadšením jako velkého pomocníka, aby se cítili ve svém těle dobře, jiní zase stále ještě mají v hlavách otazníky a netuší, co je čeká a zda to zvládnou. Jisté ale je, že detoxikaci (1) se lidstvo věnuje od nepaměti a o její účinnosti se napsalo už mnoho knih. Zároveň se ale napsalo mnoho i o nežádoucích detoxikačních projevech a to vás může strašit. Chápu to. Názory se liší, informací je mnoho a jeden, aby se v tom vyznal. Zkusíme si to trochu víc přiblížit.

Začíname s detoxikací

Pokud s detoxikací začínáte, může to pro vás být nové, chvíli třeba i nekomfortní, ale není nutné dělat z detoxikace strašáka a vzdávat se ještě dřív, než si to sami vyzkoušíte.

Zapamatujte si: Detoxikace je hlavně cestou harmonie a návratu ke zdravému a plně funkčnímu organismu. A to si přejeme všichni.

Určitě se dobře staráte o své blízké, v práci podáváte ty nejlepší výkony, pečlivě uklízíte své byty a domy, vytíráte podlahy, myjete okna, ale kolik času ještě zbývá na starost o své tělo? Jistě, možná namítnete, že sportujete a zdravě jíte. Toxiny (2) ale do těla přijímáme různými cestami, a protože jsou samy o sobě velmi inteligentní, umí se v těle zahnízdit, zapouzdřit a dávají o své přítomnosti občas nepříjemně vědět. Tu bolestí kloubů, jindy zase ekzémy nebo vyrážkami, oslabenou imunitou, zadržováním vody v těle a u žen tak nepříjemnou celulitidou, která umí pěkně potrápit.

Vyrážky a ekzém jsou jedním z projevů nežádoucích toxinů v těle

Detoxikace ale není záležitostí jednoho víkendu, takže pokud se rozhodnete, že chceme tělu opravdu nějak prospět, je dobré detoxikovat cíleně a komplexně. Tedy ne jen jeden orgán, ale celý náš organismus. Ne jen jeden den, ale několik týdnů. Každý týden detoxikační kúry totiž přináší něco jiného.Můžete si to pro zjednodušení představit jako dlouho neuklízenou skříň nebo byt po malování. Všechno je rozházené na různých místech, každou jednotlivou věc musíte jednu po druhé očistit, umýt, vyvětrat a znovu uložit poskládanou na své místo. A podobně je to i s detoxikací. Nejdříve zvíříme pomyslný prach a tělo na to začne reagovat. Potom uděláme průvan a vymeteme veškeré pavučiny a poté použijeme čistící prostředky. Nakonec je vše uklizeno a my se cítíme osvěžení a máme příjemný pocit z dobře vykonané práce.

Náš tip: Pobavte se s naším kvízem a zjistěte, jak dobře znáte ostropestřec mariánský.

12-týdenní detoxikační kúra s ostropestřcem mariánským

Chvíli to potrvá, než se dostaví ty správné pozitivní účinky, někdy až euforie, ale ten pocit potom stojí za to. U detoxikační kúry s ostropestřcem mariánským vás bude čekat 12 týdnů a každý týden můžete sledovat nové vjemy i změny. Ano, v prvních dnech se opravdu může dostavit bolest hlavy, únava, bolest kloubů, můžete vnímat i psychickou nepohodu, podrážděnost (odchází totiž toxiny) a pokud jste řešili nějaké kožní potíže nebo trpíte na respirační choroby, může se dostavit rýma, kašel, zvýšená teplota a ekzémy se mohou dočasně zhoršit.

V dalších týdnech už se ale budete cítit lehčí, můžete zaznamenat i první úbytek na váze (příjemné, že?). Upravuje se trávení, mizí podrážděnost a psychicky se začnete cítit lépe. Postupem času zjistíte, že se vám lépe dýchá, zlepšil se vám čich, zrak a sluch. Vaše pleť bude vypadat mladší, protože vaše buňky se obnoví a zregenerují. (3) A když vydržíte až do konce, budete mít pocit, že jste se znovu narodili. Možná se vám i změní chutě a na sladkosti, smažené nebo jinak nezdravé potraviny, nebudete mít ani pomyšlení.

Detox organismu zpět ke zdravému a vitální tělu

Dobrá zpráva ale je, že veškeré nepříjemné detoxikační projevy jsou dočasné a velmi rychle odezní. Vám zůstane “jen” dobrý pocit a lepší imunita. Někomu se může po celkové 12 týdenní kúře zlepšit psychický stav, jiný pocítí úlevu hlavně na fyzické úrovni. Někomu se lépe dýchá, jiný se cítí lehký jako pírko. Detoxikace přináší i obrovský příval energie, takže jediné, čeho byste se opravdu mohli bát je, že vám vaše okolí nebude stačit s dechem a začnou se vás ptát, jestli jste náhodou nebyli na plastice, u nutričního specialisty nebo neobjevili lék proti stárnutí, že vypadáte tak skvěle. Vaše pleť bude zářit a určitě se budete na svět i více usmívat.

Tip na článek: Nepřehlédněte první ze série článků o detoxikaci jater pomocí ostropestřce mariánského.

Použité zdroje:

(1) MDPI: Toxins – https://www.mdpi.com/journal/toxins

(2) Medical Dictionary – https://medical-dictionary.thefreedictionary.com/detoxification

(3) Help for health – https://helpforhealthnova.com/10-important-benefits-of-detoxing-your-body/

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce června!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *