Plody ostropestřce se používají při onemocněních a poškození jater, např. při hepatitidě (žloutence) typu B a C, cirhóze, steatóze (ztukovatění) jater, při otravách v důsledku intoxikace alkoholem, drogami, průmyslovými chemikáliemi, houbami aj.

Pro nejlepší výsledek je tlučený Ostropestřec mariánský doporučeno užívat jako ucelenou kúru bez přerušení.

Následující časová osa vám pomůže přiblížit a ozřejmit průběh kúry ostropestřcem mariánským. Během 12-týdenní kúry budete moci pozorovat příznivé příznaky detoxikace organismu a regenerace jater, které si všimnete nejen vy, ale i vaše okolí. Je však důležité přihlížet k tomu, že výsledky ozdravné kůry jsou do značné míry závislé na závažnosti konkrétního onemocnění jater i celkovém stavu vašeho organismu.

Časová osa

Začátek kúry – problémy s játry

Období 0 až 2 týdny

Startuje detoxikace a regenerace jater

V úvodu ostropestřecové kúry dochází k pozvolnému nastartování detoxikačních procesů ve vašich játrech, rovněž sledujeme pozitivní vlivy na trávicí soustavu. Drobné částečky ostropestřce, které jsme přijali do těla, začínají očišťovat stěny střev, provádějí jejich „peeling“ tak, jak to známe u zkrášlovacích procesů aplikovaných na tělo zvenčí.

Játra začíná odbourávat nahromaděný tuk, vylučování se zpravidelní. Tak jako při každé detoxikační kúře, můžeme pozorovat příznaky, jako je zvýšení plynatosti nebo změny ve vylučování. Jedná se však o přechodné stadium, jímž nám tělo sděluje, že se začíná zbavovat nežádoucích látek, které se v něm do té doby úspěšně hromadily.

Na začátku kúry (cca prvních 10 dní) je třeba dávku zdvojnásobit, abychom v játrech spustili intenzivní regenerační procesy.

Vše o užívání a dávkování tlučeného Ostropestřce mariánského se dozvíte ZDE.

3 až 4 týdny užívání Ostropestřce mariánského

Harmonizace trávení a příliv energie

Začínáte na sobě již znatelněji pozorovat blahodárné vlivy ozdravné kůry jater ostropestřcem. Pozorujete pozvolný příliv energie, ústup malátnosti, bolestí hlavy, migrén a podrážděnosti.

Tělo se již zbavilo (a dále se zbavuje) části toxických látek nahromaděných v játrech a stejně tak tukové tkáně. Ustupují i záněty a zmírňují se příznaky alergií, protože čistší trávicí soustava už dokáže lépe vstřebávat potřebné živiny.

6 týdnů kúry

Pokles cholesterolu a změny viditelné už i navenek

V tomto období jaterní kúry lze již pozitivní výsledky vidět i na výsledcích krevních testů. Blahodárné účinky ostropestřce se projeví jednak poklesem hodnot LDL cholesterolu, ale i hodnot dalších škodlivých látek, které vám v krvi naměřili před začátkem kúry.

Změny, kterými prochází váš organismus, nezůstanou nepovšimnuty nejen vámi, ale všimne si jich pravděpodobně již i vaše okolí, neboť vaše tvář i oči budou v tomto období vypadat už na pohled zdravější a zářivější.

8 až 9 týdnů

Regenerace v plném proudu, dokonalé vstřebávání živin

Detoxikace a obnova buněk jater probíhá na plné obrátky. Významně tomu nahrává i fakt, že trávicí i vylučovací soustava jsou již v této době zbaveny velké části nežádoucích látek, které před začátkem kúry zabraňovaly dokonalému vstřebávání živin a látek prospěšných pro organismus.

Je umocněno i subjektivní vnímání pozitivních změn, kterými vaše tělo v tomto období prochází. Pociťujete příliv energie, pozitivní změny nálady i vzhledu.

12 a více týdnů

Zdravá játra, testy v pořádku, redukce hmotnosti = plnohodnotný chod organismu 🙂

Blahopřejeme vám, protože jste se díky svému odhodlání a vůli dopracovali ke zdravějším játrům. Přitom to nebylo nijak náročné. Vaše játra se zbavila tuku, detoxikovala se a proběhla v nich regenerace buněk jaterní membrány. Rovněž jste si během kúry ostropestřcem pročistili trávení i vylučování, díky čemuž přijímáte do organismu mnohem více živin a látek potřebných pro plnohodnotný chod organismu.

Vaše krevní testy jsou aktuálně v normě a podařilo se vám dosáhnout sníženou hladinu cholesterolu. Sekundárně se vám podařilo zbavit tuku nejen vaše játra, ale zbavili jste se i části vnitřního tuku, jelikož konzumování ostropestřce má po zapití vodou v žaludku určitý objem i nutriční hodnotu. Obcházel vás tak pocit akutního hladu a podařilo se vám účinně shodit pár kilo, a to bez nežádoucího „jojo“ efektu.

Užívání ostropestřce mariánského je velmi bezpečné a prospěšné pro zdraví jater. Podle stavu konkrétního organismu a jeho “startovací pozice” na začátku kúry (v závislosti na tom jak dlouho byla játra poškozována), přetrvávajících nebo opakujících se onemocněním jater, predispozic k onemocněním jater, užívání velkého množství léků nebo sklonů sklouznout k nesprávné životosprávě je vhodné kúru ostropestřcem zopakovat na základě individuálních potřeb i vícekrát do roka. Mezi kúrami ostropestřcem se doporučuje udělat přestávku v trvání 2 až 4 týdny.

Vše o užívání a dávkování tlučeného Ostropestřce mariánského se dozvíte ZDE.

Zdravá játra

Výhodná balení na celou kúru

Detoxikační kúra 5 + 1 zdarma

Ostropestřec Mariánský drcený plod kúra „5+1“

Ušetřete – Výhodný balíček 5 + 1 ZDARMA na celou detoxikační kúru ostropestřcem mariánským:

Při objednávce 5 ks od nás dostáváte jeden 275g sáček navíc jako DÁREK!

KOUPIT BALENÍ 5+1

Zvýhodněná kúra “10+2” pro dva

Ostropestřec Mariánský drcený plod kúra „10+2“ pro dva

Ušetřete – Výhodný balíček 10 + 2 PRO DVA na celou detoxikační kúru ostropestřcem mariánským:

Při objednávce 10 ks od nás dostáváte dva 275g sáčky navíc jako DÁREK!

KOUPIT BALENÍ 10+2

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce června!