Ostropestřec mariánský je účinným bojovníkem proti akné a ekzémům

Ostropestřec mariánský účinným bojovníkem proti akné a ekzémům

Mezi ukazatele nedostatečné funkce jater patří projevy akné, viditelně suchá a svědící pokožka nebo příznaky ekzému a lupénky. Pomocníkem při ochraně jater, a tím pádem i při řešení vyjmenovaných kožních problémů, je ostropestřec mariánský se svým protizánětlivým a pročišťujícím účinkem.

Pokožka jako signál poškozených jater

Kůže jakožto orgán pokrývající lidské tělo v sobě ukrývá mnoho funkcí. Tou nejdůležitější je ochranná funkce, která působí jako bariéra chránící vnitřní orgány těla před vlivy z vnějšího prostředí. Přes tento orgán se dostává do těla hodně toxinů, a to například negativními účinky pracích prostředků nebo kosmetiky, které používáme na dennodenní bázi.

Náš organismus však nepociťuje zátěž pouze zvenčí – vnější prostředí viditelně ovlivňuje i naše nitro. Příkladem takového působení je strava, prostřednictvím které se do organismu dostává určitá dávka jedu. Nesmíme zapomínat ani na alkohol, který má na svědomí odumírání jaterních buněk. Rovněž dlouhodobé užívání léků přispívá k poškozování jater.

Ostropestřec – odborník na detoxikaci

Škodlivé účinky prostředí na náš organismus můžeme zmírnit ostropestřcem mariánským, který disponuje silným antioxidačním účinkem a dokonale pročistí a zregeneruje naše játra. Účinnou látku ostropestřce mariánského tvoří silymarin, který dokáže obnovit jaterní buňky a zároveň zlepšit činnost těch poškozených. Jeho užíváním máme možnost zvýšit detoxikační procesy až o 50 %. Tlučený plod ostropestřce mariánského, který nabízíme balený v sáčcích, se postará o dokonalé vstřebávání účinné látky silymarin a posune vás tak vpřed na vaší cestě ke zdravým játrům. Kromě vnitřní očisty organismu můžeme počítat i s očistou po vnější stránce – zdravější a svěžejší pletí.

I pro očistu pleti ostropestřcem mariánským platí informace o průběhu a trvání kúry, které najdete na našich stránkách.

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce května!

7 komentářů: “Ostropestřec mariánský účinným bojovníkem proti akné a ekzémům”

 1. Já mám bohužel lupénku a tam je zjevná souvislost s játry. Ostropestřec je výborná bylinka a účinkuje na mé onemocnění. Mám tento tlučený ostropestřec a užívám ho něco přes 3 měsíce a účinky už začíná být vidět. Takže játra se mi evidentně obnovují, určitě doporučuji !!

 2. Dobry den, je vhodné užívat ostropestřec – tlučený plod, když mám žlučníkový kámen? Já ho piju jako caj, ale to asi zbytečně, že z hlediska teploty?

  1. Dobry den Iveta, ostropestřec mariánský je známý svými pozitivními účinky na játra a žlučník, které regeneruje. Skuste Ostropestřec uzivat jako tlučený plod, tak jak popisujeme v tomto článku: https://www.vasbylinkar.cz/caj-olej-tluceny-plod-jaky-ostropestrec-uzivat/
   O užívání Ostropestřce se dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec-mariansky/
   Budeme rádi pokud nas budete informovat o vasich výsledcích s užíváním drceného Ostropestřce.
   Přeji krasny den, Petr, VasBylinkar.cz

 3. Dobrý den, používám ostropestřec už dlouho,doporučuji ho všem je to nejlepší lék pro náš organismus ,jsem s ním spokojená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *