Nedovolte toxinům zničit vaši imunitu – je čas na jarní očistu

Jaro konečně klepe na dveře a přináší nám sluníčko, teplejší dny a probouzející se přírodu. Vyšší teploty a proměnlivé počasí však hrají do karet také různým virům, a proto je toto období typické i zvýšenými nároky na naši imunitu, která je po zimě často oslabená a nedokáže potenciálním hrozbám účinně vzdorovat.

I ručička váhy dokáže být nemilosrdná – odhalí kila, která jsme přes zimu „naspořili“ a šikovně skrývali pod svetry a kabáty 🙂

Špatná životospráva se často projeví ve formě zhoršených výsledků, u lékaře se dozvíme, že máme zvýšený cukr, LDL cholesterol nebo zvýšené „hepatálky“ (výsledky jaterních testů). Právě správné fungování jater má však přímou souvislost se schopností naší imunity odrážet útoky virů a bakterií.

Proto najednou máme několik dobrých důvodů, proč dopřát tělu očistu, dostat se do formy, zlepšit si postavu, kondici nebo zdravotní stav. Tyto věci totiž jdou spolu ruku v ruce.

Přečtěte si zkušenost naší stálé zákaznice Alžběty, která výstižně popsala, jak jí Ostropestřecová kúra dopomohla ke zlepšení celkového zdravotního stavu – jak psychického, tak fyzického:

Musím se přiznat, že před zahájením své první Ostropestřcové kúry už jsem začínala být zoufalá. Byl začátek března a já jsem se v jedno slunečné sobotní ráno probudila s bolestí v hrdle a ucpaným nosem. Nebylo by na tom nic extra zvláštního – pokud by to ovšem nebylo snad podesáté za posledních šest měsíců. Ano, od podzimu jsem žila s výjimkou několika dní s ucpaným nosem, bolestí v krku, občasnými teplotami, bolestmi „celého člověka“ a dalšími typickými příznaky chřipky. Byla jsem také u lékařky, předepsaná antibiotika mi pomohly na týden, a pak moje „kolečko“ začalo nanovo. A znovu. A znovu.

Můj vnitřní hlas proklínající všechny bacily a viry světa náhle přerušilo zvonění telefonu. Volala mi moje dobrá kamarádka Milka – shodou okolností zdravotní sestra – a volala mě na návštěvu. Když jsem jí řekla o svých útrapách, odmlčela se a po chvíli prohlásila: „Betko, musíš si dát do pořádku svá játra!“. Upřímně řečeno, velmi mě zaskočila, protože nejsem žádná alkoholička a játra mám rozhodně zdravá. Milka pokračovala:

Byla jsem skeptická, ale stejně tak jsem byla unavená a demotivovaná z neustále se opakující rýmy, bolesti hrdla a zeleného hlenu. Řekla jsem si, že to zkusím, hop nebo trop. Už během prvních několika týdnů jsem skutečně pocítila první změny. Ale po třech měsících jsem byla jako vyměněná. Žádná únava, žádná bolest hlavy, žádný kašel, žádné vracející se teploty, žádné bolesti hrdla. Všechno bylo pryč. Navíc jsem ale pozorovala výrazné zlepšení trávení, stavu pleti a příliv nové energie. Jsem jako nová a shodila jsem nějaké to přebytečné kilečko.

Ostropestřec doporučuji každému, kdo potřebuje pořádnou očistu organismu, protože teď už vím, že ta začíná dobře fungujícími játry. Za mě super a děkuji i zákaznickému servisu na VášBylinkář.cz, že mi poradili, pomohli s objednávkou a doručili mi ji hned druhý pracovní den. Jste úžasní!

– Alžběta

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce května!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *