Poznejte 6 největších benefitů očisty jater

6 benefitů očisty jater

Lidská játra jsou odpovědná za filtrování toxinů a nečistot, proto by mělo být v zájmu každého člověka udržovat je v co nejlepší kondici. Přímo totiž ovlivňují stav a funkce dalších důležitých orgánů, což si často ani neuvědomujeme. Někdy se však může stát, že nás doběhne náš vlastní životní styl, způsob stravování a kvalita konzumovaných potravin, stres, dlouhodobé užívání léků nebo antikoncepce.

Existuje propojení mezi stavem naších jater a naší životosprávou, které může způsobovat:

 • Zvýšené přibírání tělesného tuku a obezitu
 • Poškození imunitního systému
 • Tvorbu žlučových a jaterních kamenů
 • Hromadění toxinů v organismu
 • Ztrátu tělesné energie
 • Kožní problémy, ekzémy, akné

Nejlepším řešením je pak podstoupit očistu jater, která má pro organismus mnoho výhod:

 • 1. Redukuje tělesnou hmotnost Detoxikace jater zvyšuje tvorbu žluči, kterou trávicí systém používá k odbourávání tuků. Takže pokud chcete zhubnout, právě očista jater je ideální první krok.
 • 2. Podporuje imunitní systém Vzhledem k tomu, že játra kromě jiných funkcí filtrují škodlivé látky, je logické, že mají zásadní vliv na sílu imunitního systému. Nesprávné fungování jater může vést k poruchám imunity. Očista jater může funkce imunitního systému významně podpořit.
 • 3. Pomáhá redukovat žlučové a jaterní kameny Jaterní kameny jsou často důsledkem špatné životosprávy, způsobující vysokou hladinu cholesterolu. Zbývající cholesterol způsobuje přeměnu žluči na malé kameny, které játra a žlučník blokují a znemožňují jejich správné fungování; v játrech jich může být dokonce 200 – 300! Očistou jater se vám jejich může podařit částečně nebo dokonce úplně zbavit a předejít jejich další tvorbě.
 • 4. Detoxikuje organismus Vzhledem k tomu, že játra fungují jako filtr škodlivin, obvykle se v nich nachází určité množství toxinů. Problémy však začínají, když se toxiny v játrech příliš nahromadí. Tehdy potřebujete absolvovat očistnou kúru, která pomůže játrům opět fungovat správně.
 • 5. Obnovuje tělesnou energii Některé z neškodných vedlejších látek, které vyprodukují játra, jsou ve skutečnosti živiny, které bude tělo používat. Ať už kvůli jaterním kamenům nebo příliš vysokému množství nahromaděných toxinů se játrům nemusí podařit některé z těchto živin dostat do krevního řečiště. Tyto procesy mohou způsobovat pocity nedostatečné energie. Očista jater dokáže v dané situaci efektivně pomoci – po absolvování očistné kúry se opět budete cítit plný energie.
 • 6. Podporuje vitalitu Nezapomínejte, že očistná kúra jater pomáhá obnovit jejich fungování a zvýšit výkonnost. Snížení hladiny toxinů v játrech vede k zdravější a jasnější pleti. Spolu s lepší tvorbou žluči a s ní spojeným odbouráváním tuků, vede detoxikace k celkovému zlepšení zdravotního stavu nejen navenek, ale i zevnitř.

Jak na účinnou přírodní očistu a regeneraci jater?

Očistná Ostropestřcová kúra zaměřená na regeneraci jater trvá 12 týdnů a absolvovat ji podle uvážení a zdravotního stavu můžete i vícekrát ročně. Bylinka Ostropestřec mariánský (drcený plod) je silný antioxidant a obsahuje komplex látek nazývaný silymarin, který je mimořádně důležitý pro regeneraci jater. Výsledkem kúry bude nejen zlepšení zdravotního stavu ale i spokojený úsměv při pohledu do zrcadla 🙂

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce května!

2 komentáře: “6 benefitů očisty jater”

  1. Dobrý den paní Miroslavo, náš drcený Ostropestřec mariánský konzumujte přímo, 4x denně 1 čajovou lžičku (3-4 g), buď přibližně 45 minut před jídlem, nebo 45 minut po jídle. Dávkování si můžete podle potřeby upravit na 2x denně 2 čajové lžičky.

   Chutný tip: Náš Ostropestřec si můžete také zamíchat do džusu, smoothie, jogurtu nebo zakysaných mléčných výrobků (kefír, acidofilní mléko apod.). Jogurt, džus nebo kefír jsou lehce stravitelné a na efektivitu uvolňování účinné látky z plodu Ostropestřce nemají zásadní vliv.
   https://www.vasbylinkar.cz/caste-otazky-o-ostropestrci/#22-uzivani-ostropestrce-s-jidlem-mleko-jogurt-smoothie-chutny-tip

   Vše o správném užívání a dávkování – pokud se jedná o náš produkt, drcený Ostropestřec mariánský (https://www.vasbylinkar.cz/obchod), ověřený zákazníky – se dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec…/

   Informace o užívání také najdete v přiloženém letáčku a rovněž na zadní etiketě, přímo na obalu našeho produktu.

   Určitě Vám však doporučujeme absolvovat ucelenou ostropestřcovou kúru, o níž se všechno dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/prubeh-ostropestrecove-kury/

   Zkušenosti lidí, kterým Ostropestřec pomohl říkají, že Ostropestřec má nejefektivnější účinky jako drcený plod konzumován přímo. Více o tématu, proč drcený funguje lépe jako olej, kapky, tinktury, nebo čaje se dozvíte v tomto článku: https://www.vasbylinkar.cz/caj-olej-tluceny-plod-jaky…/

   Vše co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech: https://www.vasbylinkar.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-uzivani-ostropestrce-v-5-bodech/

   Kvalitní a zákazníky ověřený Ostropestřec můžete koupit v našem eshopu. Ceny, množstevní slevy a aktuální běžící akci na poštovné zdarma od 3ks a také akci 5 + 1 nebo 10 + 2 zdarma do konce měsíce najdete v našem eshopu zde: https://www.vasbylinkar.cz/obchod/ – zde můžete objednat.

   Přeji hezký den 🙂 Zuzana, VasBylinkar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *