Všechno, co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech

Vše co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech

Mnozí se ptáte jak užívat Ostropestřec mariánský tak, aby vám účinně pomohl při regeneraci jater, onemocněních žlučníku a ledvin, nebo snížil hladinu cukru a cholesterolu v krvi

Je žádoucí pročišťovat játra pravidelně během celého roku několikrát – i v rámci prevence. Tento náš strategický orgán se totiž často skrývá za mnoha problémy. Postupné selhávání až poškození jater (játra nebolí, často o tom ani netušíme) se projevují zejména jako: onemocnění kůže, přetrvávající únava, deprese, alergie, problémy s vylučováním, oslabení imunity … 🙁

Podívejme se spolu v těchto 5 jednoduchých bodech, jako Ostropestřec správně a efektivně užívat a vyhnout se chybným postupům a mýtům:

1. Ostropestřec jako drcený plod nebo čaj, olej, tablety …?

Pokud tak ještě neděláte, očistit a nastartovat organismus se doporučuje přírodními metodami, které fungují.

Takovou je kúra drceným ostropestřcem mariánským, bylinkou, kterou máme dlouhodobě vyzkoušenou a ověřenou nejen na své kůži, ale nedá na ni dopustit i množství lidí, kterým již pomohla úspěšně a přírodní cestou zregenerovat játra a zmírnit, nebo zbavit se tak zdravotních problémů.

V jaké formě však účinkuje Ostropestřec nejefektivněji? Zkušenosti lidí, kterým ostropestřec pomohl říkají, že ostropestřec má nejefektivnější účinky jako tlučený plod konzumován přímo. Více o tématu, proč funguje lépe drcený plod jako olej, kapky, tinktury, tablety, granulát nebo čaje se dozvíte v tomto článku.

Snažíme se přinášet alternativu k tabletám a jiným průmyslově zpracovaným výrobkům, do kterých se při výrobě přidávají další látky. Náš drcený ostropestřec je 100% přírodní produkt, bez přidaných chemikálií, konzervantů apod. Je třeba si uvědomit, že proměna bylinky jako je ostropestřec na tablety, kapsle nebo granule (ať mají jakýkoli název) určitě není naturální proces.

2. Jak Ostropestřec správně užívat?

Vše o užívání – pokud se jedná o náš produkt, drcený Ostropestřec mariánský, ověřený zákazníky – se můžete dozvědět zde.

Určitě se však doporučuje absolvovat ucelenou ostropestřcovou kúru, o níž se všechno dozvíte zde.

Během této jen 12-týdenní kúry si očistíte organismus, zregenerujete jaterní buňky, či upravíte hmotnost. Vaše tělo bude mít opět dostatek živin, povzbudíte také unavený imunitní systém, doplníte chybějící energii, podpoříte hojivé procesy a obnovíte i harmonii metabolických procesů.

Často se totiž stává, že se nám ozývají lidé s tím, že jim „ostropestřec nepomohl“ s jejich zdravotním problémem. Vždy se však dopracujeme k vysvětlení, proč tomu tak bylo: užívali ostropestřec v nesprávné formě (ne tlučený plod, resp. ne kvalitní ostropestřec s vysokým obsahem silymarinu) a nesprávným způsobem (tedy ne tak jako doporučujeme zde).

Veškeré informace o tom jak ostropestřec správně užívat najdete na našich stránkách. Musí se však jednat o účinný drcený plod ostropestřce mariánského, jaký nabízíme v našem obchodě.

3. Kde koupit kvalitní a zákazníky ověřený Ostropestřec mariánský?

Ceny, množstevní slevy a aktuální akci na poštovné zdarma od 3ks a také akci 5 + 1 zdarma do konce měsíce najdete v našem eshopu – zde můžete objednat.

Našim zákazníkům se snažíme vycházet vstříc i co se týče cen, proto jsme pro ně v našem internetovém obchodě připravili množstevní slevy, poštovné zdarma při odběru od 3ks, akční balení 5 + 1 zdarma na celou kúru a věrnostní slevy pro pravidelné zákazníky. Pokud vezmeme toto vše v úvahu, náš zákazníky ověřený ostropestřec vychází v této kvalitativní kategorii cenově velmi výhodně.

Na celou 12-týdenní kúru budete potřebovat 6 sáčků, jeden vydrží při doporučeném užívání cca 2 týdny.

Právě proto máme v nabídce i výhodné akční XXL balení na celou kúru 5 + 1 zdarma – kde za cenu jen 5ks získáte až 6ks + poštovné zdarma.

Nakupovat můžete však již od 1ks. Počet kusů si jednoduše upravíte v košíku kliknutím na znaménka plus a minus.

Objednat (nebo se nás zeptat otázku o ostropestřci) můžete i telefonicky na čísle +421 940 757 506, ale také emailem na [email protected], pokud nám uvedete: jméno + příjmení, ulice + číslo, město + psč, telefon a email.

Tak jako všemu, co přímo konzumujeme a přijímáme do našeho organismu, je potřeba věnovat mimořádnou pozornost i kvalitě drceného Ostropestřce, který se chystáme užívat. Na trhu se nachází množství produktů označovaných jako „Ostropestřec mariánský“, které se na sebe zdánlivě podobají, ale jsou mezi nimi propastné rozdíly v kvalitě a prospěšnosti pro organismus.

4. Ostropestřec a jiné doplňky výživy?

Užíváte doplňky výživy jako mladý (zelený) ječmen, chlorella nebo jiné a chcete začít užívat i Ostropestřec mariánský? V tom případě vám doporučujeme zkusit užívat samostatně jen ostropestřec. Ostropestřec totiž kromě toho, že regeneruje jaterní buňky, je také silný antioxidant a dokáže velmi efektivně detoxikovat a pročistit organismus.

Na toto téma jsme připravili několik článků, například tento o detoxikaci a hubnutí ale i jiné na našem blogu.

Důležité je dodržet tyto tři pilíře: absolvovat ucelenou kúru, řídit se pokyny o užívání a klíčové je užívat kvalitní a zákazníky ověřený ostropestřec.

Doporučuje se také úprava životosprávy – tomuto tématu jsme věnovali několik článků na zmíněném blogu.

Detoxikovat organismus tedy zvládne s přehledem samotný ostropestřec i bez dalších (často zbytečně drahých) přípravků a doplňků výživy.

Vědecký výzkum účinků ostropestřce probíhá intenzivně již 30 let. Ze silymarinu (účinná látka ostropestřce – komplex flavolignanů, právě silymarin je „zodpovědný“ za výjimečné účinky ostropestřce) se tak na rozdíl od různých, často neověřených preparátů a doplňků na úrovni placeba, stal jedním z nejlépe zdokumentovaných a prozkoumaných přírodních léků na chronické nebo akutní poškození jater. Rovněž je znám jako silný antioxidant.

Doporučujeme vám proto odložit zatím další přípravky bokem a absolvovat ostropestřcovou kúru. Pokud byste přece jen chtěli užívat obě, dodržte alespoň 1.5 hod. odstupy a dávkování ostropestřce v úvodu kúry nezdvojnásobujte.

5. Máte otázku o Ostropestřci?

Máte další otázky o ostropestřci mariánském? Odpověď velice pravděpodobně naleznete v sekci Časté otázky o ostropestřci, kde najdete ty, které se opakují nejčastěji.

Pokud máte vlastní zkušenosti s ostropestřcem mariánským, neváhejte a podělte se o ně v komentářích. Můžete tak inspirovat ty, kteří ještě váhají 🙂

Nečekejte, nejlepší čas na očistu a prevenci je právě v této chvíli! ☝️

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete s množstevními slevami, poštovným ZDARMA a akčním balením až 275g jen do konce září!

10 komentářů: “Vše co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech”

 1. Přechodila jsem inf. žloutenku – bez příznaků, inf. mononukleózu – bez příznaků, žloutenku typu E – přišlo se na vše při odb. krve. Játra zvětšená o pět cm. Po půl roce užívání ostropestřce byly výsledky lepší. Nyní užívám preventivně 2-3 krát do roka ostropestřcovou kúru

 2. Nejsem z těch co takto chválí nějaký produkt na internetu.Dnes dělám vyjímku a říkám, je to opravdu super.
  Je mi 40 let a již několik let mám problém s cholesterolem, tlakem (né akutní 139/90) žlučník mě taky občas potrápil, ale hlavně se zvýšenými jaterními hodnotami.
  Po 4 měsících užívání kůry, 8kg dole, cholesterol v normě, tlak 120/80 !!!! Žlučník mě nepobolívá.J sem opravdu rád, že jsem toto podstoupil a určitě budu pokračovat. Zdá se jako by to bylo zázračné, ale to není, jen účiné na tyto problémy.Jaterní testy mám ještě mírně zvýšené, ale jde to pomalu do limitu.
  Pokud máte tyto problémy určitě se to vyplatí zakoupit !!!

  1. Dobrý den pan Mirek,
   děkujeme, že jste se s námi podělili o Vaše výsledky. Těšíme se z Vašeho úspěchu.

   Přeji hodně zdraví,
   Zuzana, VasBylinkar.cz

  1. Dobrý den Miroslava,

   vše o správném užívání a dávkování se dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec…/ – užívá se drcený plod ostropestřce 4x denně

   Určitě vám však doporučujeme absolvovat ucelenou ostropestřcovou kúru, o níž se všechno dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/prubeh-ostropestrecove-kury/

   Zkušenosti lidí, kterým ostropestřec pomohl říkají, že ostropestřec má nejefektivnější účinky jako drcený plod konzumován přímo. Více o tématu, proč drcený funguje lépe jako olej, kapky, tinktury, nebo čaje se dozvíte v tomto článku: https://www.vasbylinkar.cz/caj-olej-tluceny-plod-jaky…/

   Přeji hezký den 🙂 Zuzana, VasBylinkar.cz

  1. Dobrý den, co se týče alkoholu, v normě je jedno pivo nebo 2dl vína denně. V případě oslavy doporučujeme v ten den ostropestřec vynechat a pokračovat na další den. Jeho účinek by byl znegovaný alkoholem.
   Přeji hezký den, Zuzana, VasBylinkar.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *