Všechno, co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech

Vše co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech

Mnozí se ptáte jak užívat Ostropestřec mariánský tak, aby vám účinně pomohl při regeneraci jater, onemocněních žlučníku a ledvin, nebo snížil hladinu cukru a cholesterolu v krvi

Je žádoucí pročišťovat játra pravidelně během celého roku několikrát – i v rámci prevence. Tento náš strategický orgán se totiž často skrývá za mnoha problémy. Postupné selhávání až poškození jater (játra nebolí, často o tom ani netušíme) se projevují zejména jako: onemocnění kůže, přetrvávající únava, deprese, alergie, problémy s vylučováním, oslabení imunity … 🙁

Podívejme se spolu v těchto 5 jednoduchých bodech, jako Ostropestřec správně a efektivně užívat a vyhnout se chybným postupům a mýtům:

1. Ostropestřec jako drcený plod nebo čaj, olej, tablety …?

Pokud tak ještě neděláte, očistit a nastartovat organismus se doporučuje přírodními metodami, které fungují.

Takovou je kúra drceným ostropestřcem mariánským, bylinkou, kterou máme dlouhodobě vyzkoušenou a ověřenou nejen na své kůži, ale nedá na ni dopustit i množství lidí, kterým již pomohla úspěšně a přírodní cestou zregenerovat játra a zmírnit, nebo zbavit se tak zdravotních problémů.

V jaké formě však účinkuje Ostropestřec nejefektivněji? Zkušenosti lidí, kterým ostropestřec pomohl říkají, že ostropestřec má nejefektivnější účinky jako tlučený plod konzumován přímo. Více o tématu, proč funguje lépe drcený plod jako olej, kapky, tinktury, tablety, granulát nebo čaje se dozvíte v tomto článku.

Snažíme se přinášet alternativu k tabletám a jiným průmyslově zpracovaným výrobkům, do kterých se při výrobě přidávají další látky. Náš drcený ostropestřec je 100% přírodní produkt, bez přidaných chemikálií, konzervantů apod. Je třeba si uvědomit, že proměna bylinky jako je ostropestřec na tablety, kapsle nebo granule (ať mají jakýkoli název) určitě není naturální proces.

2. Jak Ostropestřec správně užívat?

Vše o užívání – pokud se jedná o náš produkt, drcený Ostropestřec mariánský, ověřený zákazníky – se můžete dozvědět zde.

Určitě se však doporučuje absolvovat ucelenou ostropestřcovou kúru, o níž se všechno dozvíte zde.

Během této jen 12-týdenní kúry si očistíte organismus, zregenerujete jaterní buňky, či upravíte hmotnost. Vaše tělo bude mít opět dostatek živin, povzbudíte také unavený imunitní systém, doplníte chybějící energii, podpoříte hojivé procesy a obnovíte i harmonii metabolických procesů.

Často se totiž stává, že se nám ozývají lidé s tím, že jim „ostropestřec nepomohl“ s jejich zdravotním problémem. Vždy se však dopracujeme k vysvětlení, proč tomu tak bylo: užívali ostropestřec v nesprávné formě (ne tlučený plod, resp. ne kvalitní ostropestřec s vysokým obsahem silymarinu) a nesprávným způsobem (tedy ne tak jako doporučujeme zde).

Veškeré informace o tom jak ostropestřec správně užívat najdete na našich stránkách. Musí se však jednat o účinný drcený plod ostropestřce mariánského, jaký nabízíme v našem obchodě.

3. Kde koupit kvalitní a zákazníky ověřený Ostropestřec mariánský?

Ceny, množstevní slevy a aktuální akci na poštovné zdarma od 3ks a také akci 5 + 1 zdarma do konce měsíce najdete v našem eshopu – zde můžete objednat.

Našim zákazníkům se snažíme vycházet vstříc i co se týče cen, proto jsme pro ně v našem internetovém obchodě připravili množstevní slevy, poštovné zdarma při odběru od 3ks, akční balení 5 + 1 zdarma na celou kúru a věrnostní slevy pro pravidelné zákazníky. Pokud vezmeme toto vše v úvahu, náš zákazníky ověřený ostropestřec vychází v této kvalitativní kategorii cenově velmi výhodně.

Na celou 12-týdenní kúru budete potřebovat 6 sáčků, jeden vydrží při doporučeném užívání cca 2 týdny.

Právě proto máme v nabídce i výhodné akční XXL balení na celou kúru 5 + 1 zdarma – kde za cenu jen 5ks získáte až 6ks + poštovné zdarma.

Nakupovat můžete však již od 1ks. Počet kusů si jednoduše upravíte v košíku kliknutím na znaménka plus a minus.

Objednat (nebo se nás zeptat otázku o ostropestřci) můžete i telefonicky na čísle +421 940 757 506, ale také emailem na [email protected], pokud nám uvedete: jméno + příjmení, ulice + číslo, město + psč, telefon a email.

Tak jako všemu, co přímo konzumujeme a přijímáme do našeho organismu, je potřeba věnovat mimořádnou pozornost i kvalitě drceného Ostropestřce, který se chystáme užívat. Na trhu se nachází množství produktů označovaných jako „Ostropestřec mariánský“, které se na sebe zdánlivě podobají, ale jsou mezi nimi propastné rozdíly v kvalitě a prospěšnosti pro organismus.

4. Ostropestřec a jiné doplňky výživy?

Užíváte doplňky výživy jako mladý (zelený) ječmen, chlorella nebo jiné a chcete začít užívat i Ostropestřec mariánský? V tom případě vám doporučujeme zkusit užívat samostatně jen ostropestřec. Ostropestřec totiž kromě toho, že regeneruje jaterní buňky, je také silný antioxidant a dokáže velmi efektivně detoxikovat a pročistit organismus.

Na toto téma jsme připravili několik článků, například tento o detoxikaci a hubnutí ale i jiné na našem blogu.

Důležité je dodržet tyto tři pilíře: absolvovat ucelenou kúru, řídit se pokyny o užívání a klíčové je užívat kvalitní a zákazníky ověřený ostropestřec.

Doporučuje se také úprava životosprávy – tomuto tématu jsme věnovali několik článků na zmíněném blogu.

Detoxikovat organismus tedy zvládne s přehledem samotný ostropestřec i bez dalších (často zbytečně drahých) přípravků a doplňků výživy.

Vědecký výzkum účinků ostropestřce probíhá intenzivně již 30 let. Ze silymarinu (účinná látka ostropestřce – komplex flavolignanů, právě silymarin je „zodpovědný“ za výjimečné účinky ostropestřce) se tak na rozdíl od různých, často neověřených preparátů a doplňků na úrovni placeba, stal jedním z nejlépe zdokumentovaných a prozkoumaných přírodních léků na chronické nebo akutní poškození jater. Rovněž je znám jako silný antioxidant.

Doporučujeme vám proto odložit zatím další přípravky bokem a absolvovat ostropestřcovou kúru. Pokud byste přece jen chtěli užívat obě, dodržte alespoň 1.5 hod. odstupy a dávkování ostropestřce v úvodu kúry nezdvojnásobujte.

5. Máte otázku o Ostropestřci?

Máte další otázky o ostropestřci mariánském? Odpověď velice pravděpodobně naleznete v sekci Časté otázky o ostropestřci, kde najdete ty, které se opakují nejčastěji.

Pokud máte vlastní zkušenosti s ostropestřcem mariánským, neváhejte a podělte se o ně v komentářích. Můžete tak inspirovat ty, kteří ještě váhají 🙂

Nečekejte, nejlepší čas na očistu a prevenci je právě v této chvíli! ☝️

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce června!

18 komentářů: “Vše co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech”

   1. Dobrý den paní Lydie, náš drcený Ostropestřec mariánský konzumujte přímo, 4x denně 1 čajovou lžičku (3-4 g), buď přibližně 45 minut před jídlem, nebo 45 minut po jídle. Dávkování si můžete podle potřeby upravit na 2x denně 2 čajové lžičky.

    Chutný tip: Náš Ostropestřec si můžete také zamíchat do džusu, smoothie, jogurtu nebo zakysaných mléčných výrobků (kefír, acidofilní mléko apod.). Jogurt, džus nebo kefír jsou lehce stravitelné a na efektivitu uvolňování účinné látky z plodu Ostropestřce nemají zásadní vliv.

    Vše o správném užívání a dávkování – pokud se jedná o náš produkt, drcený Ostropestřec mariánský (https://www.vasbylinkar.cz/obchod), ověřený zákazníky – se dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec…/

    Informace o užívání také najdete v přiloženém letáčku a rovněž na zadní etiketě, přímo na obalu našeho produktu.

    Určitě Vám však doporučujeme absolvovat ucelenou ostropestřcovou kúru, o níž se všechno dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/prubeh-ostropestrecove-kury/

    Zkušenosti lidí, kterým Ostropestřec pomohl říkají, že Ostropestřec má nejefektivnější účinky jako drcený plod konzumován přímo. Více o tématu, proč drcený funguje lépe jako olej, kapky, tinktury, nebo čaje se dozvíte v tomto článku: https://www.vasbylinkar.cz/caj-olej-tluceny-plod-jaky…/

    Vše co potřebujete vědět o užívání Ostropestřce v 5 bodech: https://www.vasbylinkar.cz/vse-co-potrebujete-vedet-o-uzivani-ostropestrce-v-5-bodech/

    Kvalitní a zákazníky ověřený Ostropestřec můžete koupit v našem eshopu. Ceny, množstevní slevy a aktuální běžící akci na poštovné zdarma od 3ks a také akci 5 + 1 nebo 10 + 2 zdarma do konce měsíce najdete v našem eshopu zde: https://www.vasbylinkar.cz/obchod/ – zde můžete objednat.

    Přeji hezký den 🙂 Zuzana, VasBylinkar.cz

 1. Mně taky pomohl. Měla jsem po onkologický léčbě a následné operaci špatný jaterní testy a krásně se to srovnalo.

 2. Přechodila jsem inf. žloutenku – bez příznaků, inf. mononukleózu – bez příznaků, žloutenku typu E – přišlo se na vše při odb. krve. Játra zvětšená o pět cm. Po půl roce užívání ostropestřce byly výsledky lepší. Nyní užívám preventivně 2-3 krát do roka ostropestřcovou kúru

 3. Nejsem z těch co takto chválí nějaký produkt na internetu.Dnes dělám vyjímku a říkám, je to opravdu super.
  Je mi 40 let a již několik let mám problém s cholesterolem, tlakem (né akutní 139/90) žlučník mě taky občas potrápil, ale hlavně se zvýšenými jaterními hodnotami.
  Po 4 měsících užívání kůry, 8kg dole, cholesterol v normě, tlak 120/80 !!!! Žlučník mě nepobolívá.J sem opravdu rád, že jsem toto podstoupil a určitě budu pokračovat. Zdá se jako by to bylo zázračné, ale to není, jen účiné na tyto problémy.Jaterní testy mám ještě mírně zvýšené, ale jde to pomalu do limitu.
  Pokud máte tyto problémy určitě se to vyplatí zakoupit !!!

  1. Dobrý den pan Mirek,
   děkujeme, že jste se s námi podělili o Vaše výsledky. Těšíme se z Vašeho úspěchu.

   Přeji hodně zdraví,
   Zuzana, VasBylinkar.cz

 4. Dobrý den. Chci se zeptat, jak se ostropestřec užívá, zda se rozkousává, nebo pije jako čaj. Děkuji.

  1. Dobrý den Miroslava,

   vše o správném užívání a dávkování se dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec…/ – užívá se drcený plod ostropestřce 4x denně

   Určitě vám však doporučujeme absolvovat ucelenou ostropestřcovou kúru, o níž se všechno dozvíte zde: https://www.vasbylinkar.cz/prubeh-ostropestrecove-kury/

   Zkušenosti lidí, kterým ostropestřec pomohl říkají, že ostropestřec má nejefektivnější účinky jako drcený plod konzumován přímo. Více o tématu, proč drcený funguje lépe jako olej, kapky, tinktury, nebo čaje se dozvíte v tomto článku: https://www.vasbylinkar.cz/caj-olej-tluceny-plod-jaky…/

   Přeji hezký den 🙂 Zuzana, VasBylinkar.cz

  1. Dobrý den, co se týče alkoholu, v normě je jedno pivo nebo 2dl vína denně. V případě oslavy doporučujeme v ten den ostropestřec vynechat a pokračovat na další den. Jeho účinek by byl znegovaný alkoholem.
   Přeji hezký den, Zuzana, VasBylinkar.cz

 5. Dobrý den..chtěl bych se prosím zeptat..může se Ostropestřec užívat i s léky, nesníží jejich účinnost? Mockrát děkuji

  1. Dobrý den pan Jiří, děkujeme za komentář.

   V případě některých léků je vhodné kontaktovat lékaře, který je předepsal, a konzultovat s ním užívání Ostropestřce, aby nedošlo k narušení předepsané léčby. Podrobné informace o kontraindikacích se dozvíte zde, odpověď č. 21:
   https://www.vasbylinkar.cz/caste-otazky-o-ostropestrci/#21-uzivani-ostropestrce-marianskeho-a-leky-interakce-kontraindikace

   Přeji hezký den,
   Zuzana, VasBylinkar.cz

 6. Dobrý den, může užívání ostropestřce zhoršit jaterní testy? Tedy pokud jej užívám, tak právě ono čistění má vliv na jat. testy, že by byly horší? (užívání v řádu několika týdnů). Děkuji

  1. Dobry den,
   neni nam znamy fakt, ze by ostropestrec zhorsoval jaterni testy, prave naopak.
   Je to individuální, záleží to na stavu, ve kterém má člověk játra. Kúra trvá 12 týdnů (https://www.vasbylinkar.cz/prubeh-ostropestrecove-kury/) a po jejím skončení je vhodné absolvovat krevní testy. Záleží také na stavu v jakém se organismus nacházel před zahájením kúry (proto doporučujeme v případě potřeby kúru zopakovat). Každý z nás má na začátku kúry jinou „startovní pozici“. V některých případech musíte užívat drcený Ostropestřec i déle než 3 měsíce. Závisí to na tom, jak dlouho bylo tělo poškozováno, což je u každého velmi individuální.

   Průběh ostropestřecové kúry | Ozdravná kúra jater a detox drceným ostropestřcem mariánským | vasbylinkar.cz
   https://www.vasbylinkar.cz

   Proto našim zákazníkům doporučujeme, aby si dali provést krevní testy před zahájením kúry a po ukončení kúry.

   Přeji hodně zdraví, Zuzana, VasBylinkar.cz

 7. Dobrý den,nepijí,nekouřím,je mě 47let a začal sem s 12 týdenní kurou,jsem velmi spokojený a chci dělat pro zdraví víc, není vše jen ve vitamínech ovoce a zelenina ale i pohyb proto vím že bylinky ostropestrce mariánského je nejlepší co do těla člověk muže dát, přeji hezký den, Tomáš.

  1. Dobrý den pan Tomáš, děkujeme za Váš komentář 🙂 Vždy nás potěší, když si přečteme o úspěších našich zákazníků s naším Ostropestřcem💚 / Budeme rádi, když nás budete informovat o pozitivních změnách při používání naší kúry a budete inspirovat další, kteří chtějí udělat něco prospěšného pro své zdraví😊
   https://www.vasbylinkar.cz/obchod/detoxikacni-kura-5-plus-1-zdarma/

   Přeji hodně zdraví 🍀
   Zuzana, VasBylinkar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *