3 tipy pro účinnou podzimní detoxikaci. Očistěte své tělo a mysl s Ostropestřcem

3 tipy na účinnou podzimní detoxikaci. Očistěte tělo i mysl s ostropestřcem

Dny se krátí a teploty klesají. Podzim dá zabrat nejednomu organismu. Chcete se konečně vyhnout podzimní rýmě? Máme pro vás tipy, jak chřipku obejít a změnu počasí přežít s úsměvem.

Proč se necítíte fit, i když žijete zdravě?

Dodržujete všechny zásady zdravého životního stylu, ale i tak něco není v pořádku? Odpověď je jednoduchá. Ať se jakkoli snažíte, nebezpečným látkám v potravinách, znečištěnému ovzduší a volným radikálům se vyhnete jen těžko.

Ničitelé buněk – volné radikály

Spolu s toxiny se do organismu dostávají i tzv. volné radikály, kterým chybí elektrony. Co to znamená? Jsou zloději a chybějící částice kradou zdravým buňkám, čímž způsobují jejich devastaci nebo smrt. způsobují:

 • oslabení imunity
 • stárnutí organismu
 • vážné onemocnění, často i nádorové

Nastartujte imunitní systém detoxikací organismu

Účinným ochráncem zdravých buněk jsou antioxidanty, které volným radikálům darují elektrony, čímž je přemění na stabilní molekuly kyslíku. Krev je více okysličená, člověk je více energický a odolný.

Účinky antioxidantů

 • zvyšují imunitu
 • chrání před nádory a degenerativními onemocněními
 • podporují činnost srdce a snižují hladinu cholesterolu
 • zpomalují proces stárnutí

1. Ostropestřec mariánský nebo jak zvýšit příjem antioxidantů

Obsahuje zvýšený počet bioflavinoidů označovaných jako sylimarýn (silný antioxidant). Ten chrání a regeneruje jaterní buňky. Mimo jiné, je vhodnou bylinou na zlepšování stavu těla po chemoterapii.

Detoxikační procedura s ostropestřcem je velmi rozšířená a doporučená odborníky. Jeho účinky jsou natolik silné, že si jejich všimne i vaše okolí.

Vnitřní účinky

 • zvýšení obranyschopnosti organizmu
 • zlepšení tělesných funkcí

Vnější účinky

 • kvalita pleti
 • příliv energie a vyzařování

V jaké podobě Ostropestřec užívat?

Nejvhodnější je konzumovat drcený plod, který obsahuje vysoké množství silymarinu. Dopřejte si ho 4x denně 3 – 4 g.

Proč jsou jiné formy méně efektivní?

 • tabletky – jsou průmyslově zpracované a přidávají se do nich i další látky. Zkrátka přeměna na kapsle není naturální proces. Alternativou je 100% přírodní drcený ostropestřec
 • olej – efekt regenerace jater je nízký, může však být zdrojem mastných kyselin a vitamínu E, využití má ideálně v salátech
 • čaj – při více než 40 ° C se znehodnocuje až úplně ničí účinná látka silymariín, čaj tedy nemá při regeneraci jater a detoxu téměř žádné účinky

2. Největší orgán vstřebává nejvíce toxinů

Naše pokožka je skoro neustále vystavována škodlivinám ze znečištěného ovzduší a slunečního záření. Neměli byste zapomínat na její ochranu a pravidelné pročišťování.

Akné a ekzém často souvisejí s nesprávným fungováním jater. Ostropestřec mariánský pročistí a zregeneruje jaterní buňky, což se odrazí i na vašem zevnějšku. Vaše pleť bude zdravější a svěžejší.

Účinný způsob očisty kůže

Zajděte si do suché nebo parní sauny. Toxiny nejefektivněji odstraňuje bylinková sauna, která mimo jiné zlepšuje krevní oběh a pozitivně působí na nervový systém. Ze sauny se vrátíte příjemně zrelaxovaní s pozitivní náladou. Pravidelným užíváním Ostropestřce máme možnost zvýšit detoxikační procesy až o 50%.

3. Samozřejmě, strava a zdravá voda

Hlavní je, vyhýbat se těžkým, mastným jídlům a celkově potravinám s kyselým pH. Jezte hodně zeleniny a ovoce, zdravé tuky a jiné potraviny plné antioxidantů. Nezapomínejte na pitný režim. Zcela nejzdravější je alkalická, ionizovaná voda s vysokým Ph, která tělu dodá to, co potřebuje. Nevíte jakými potravinami konzumaci Ostropestřce doplnit? Viz naše tipy.

Detoxikační kúra s ostropestřcem mariánským

Nezáleží na tom, zda jsou vaše játra poškozena více nebo méně. Pokud dlouhodobě pociťuje vnitřní neklid, možná vaše tělo baží po očistě. Určitě mu ji dopřejte.

Užívejte Ostropestřec pravidelně, přijímejte spoustu antioxidantů, jezte zdravě a hýbejte se. Tělo se vám odvděčí.

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 270g XXL sáčky jen do konce června!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *