Energie na celý den i bez kávy?! Tento tip s Ostropestřcem znali již staří Římané

Chcete „dobít baterky“?! Tento tip znali již staří Římané

Cítíte i vy často únavu a malátnost? Ani po 8 hodinovém spánku se necítíte plný energie? Nepomáhá už ani káva? Přemýšleli jste někdy nad tím, co tento soustavný pocit únavy způsobuje? Nedostatek kofeinu za to určitě nemůže. Víme však, co vás únavy zbaví dlouhodobě. Pokud se chcete cítit vitálně, pokračujte ve čtení.

Proč se cítíte unavený?

Přetrvávající nedostatek energie a malátnost jdou ruka v ruce s nesprávným životním stylem nebo různými onemocněními. Příčin únavy je však mnohem více. Pokud organismus nefunguje, jak má, naše tělo se trápí a je unavené. Je tedy důležité včasně dešifrovat signály, jako je i únava a tělesná slabost, které nás varují, že něco není v pořádku.

Příčiny dlouhodobé únavy

 • nesprávné stravovací návyky a konzumace alkoholu
 • intoxikace (léky, drogerie, škodliviny přijímány v potravě …)
 • nesprávné fungování jater
 • poruchy spánku
 • stres
 • vedlejší účinky léků

Přetrvávající malátnost

Chronická únava je projevem nesprávného způsobu života. Pokud dlouhodobě pociťujete slabost, malátnost, zkrátka nedostatek vitality, zbystřete. Nemusí se jednat jen o běžnou únavu, kterou vyřešíte zvolněním životního tempa a relaxací.

Možná vás to zaskočí, ale únava je často signálem, že vaše játra nepracují správně. Játra jsou totiž jedním z klíčových orgánů, je to centrála metabolismu. „Moderním životním stylem“, pro který je příznačný stres, nesprávná životospráva, alkohol, drogy, dlouhodobé užívání léků, nedostatek pohybu, nebo škodlivé látky obsažené v potravinách a kosmetice, jim však dáváme řádně zabrat.

Játra při takovémto kontinuálním poškozování nezvyknou vypovídat ihned. Jelikož nebolí, nepříjemné překvapení o jejích dysfunkci se často dozvíme až při náhodném vyšetření.

Vyplatí se jim proto naslouchat průběžně. O tom, že se něco děje, nás informují přes tyto indicie. A právě přetrvávající únava je jedním z varovných signálů, že je třeba jednat, dokud není pozdě!

Zbavte se únavy – ale dlouhodobě!

Při ochraně jater sehrává nejdůležitější roli zdravá životospráva, pohyb a pravidelná regenerace jaterních buněk – ideálně jednoduchou a přírodní cestou.

Velmi při tom pomáhá bylinka Ostropestřec mariánský, který přispívá k prevenci a stejně rekonvalescenci po překonání nemocí. Tato zázračná rostlina vás díky svým blahodárným účinkům dlouhodobě zbaví únavy. Jak je to vlastně možné?

Tajemství pocitu vitality a energie odhaleno

Ostropestřec podporuje funkci jater, je expert na regeneraci jaterních buněk a blahodárně ovlivňuje trávení a pročišťování. Ostropestřcová kúra trvá 12 týdnů, ale už po 3 – 4 týdnech jeho užívání nastává harmonizace trávení a příliv energie. Co na sobě začnete určitě pozorovat?

 • pozvolný příliv energie
 • ústup malátnosti
 • méně bolestí hlavy, migrén
 • a nižší míra podrážděnosti

Ostropestřec za bojovníka označila i zákaznice vytrvalostní sportovkyně Lenka:

„Ostropestřec mi byl doporučen sestrou, která měla pocit trvalé únavy a špatné regenerace po cvičení. Zkusila jsem a zjistila, že se cítím mnohem lépe, navzdory zátěži se dokážu bez problémů na druhý den dostavit na trénink a absolvovat další tréninkovou jednotku.“

Ostropestřec obnovil tělesnou energii a imunitu i panu Stanislavovi:

„Musím pridať aj svoju skúsenosť. Minulý rok som vybral celú trojmesačnú dávku. Schudol som 9 kíl, zmizla únava, tráviace ťažkosti a neskutočne sa mi zvýšila celková imunita. Odvtedy som nemal ani nádchu. V súčasnosti som začal ďalšiu kúru s drveným ostropestrecom.“

Tip pro vitalitu zní: užívejte drcený ostropestřec mariánský

Bylinka ostropestřec mariánský je silný antioxidant a obsahuje komplex bioflavinoidů, které mají společný název silymarin. Tento má blahodárný účinek na játra. A právě přes zdravá játra se dopracujete k vitalitě a únavě dáte sbohem.

Vedle toho nejenže detoxikujete organismus, konzistence drceného ostropestřce také pomáhá čistit stěny střev od nánosů, které jsou tvořeny zbytky potravy a brání efektivní absorpci živin do organismu.

Tip 1: Celý průběh detoxikace a regenerace jater ostropestřcem mariánským naleznete podrobněji popsán ZDE

Tip 2: Jak užívat Ostropestřec mariánský tak, aby vám účinně pomohl od únavy, při regeneraci jater, onemocněních žlučníku a ledvin, nebo snížil hladinu cukru a cholesterolu v krvi … se dozvíte ZDE.

Kúru opakujte ideálně vícekrát ročně podle potřeby. Věříme, že ostropestřec pomůže i vám a se zkušenostmi se s námi neváhejte podělit. Můžete inspirovat ty, kteří ještě váhají. Napište nám komentář, nebo tento článek sdílejte přátelům a všem, na kterých vám záleží 🙂

Nepodceňujte léčivou sílu přírody! Přesvědčte se o blahodárných účincích ostropestřce mariánského i vy.

Ušetřete se sáčky ZDARMA, množstevními slevami, dopravou ZDARMA a akčními až 275g XXL sáčky jen do konce února!

Jeden komentář: “Chcete „dobít baterky“?! Tento tip znali již staří Římané”

 1. Dobrý den,každému to doporučuji.Už mám 3 balení a až přijede rodina začnou ho konzumovat taky.Přidávám ho i do jídla.Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *