Nejlepší čas na očistu a prevenci je právě v této chvíli!

Jaro už nastoupilo na trůn  a o několik dní jsou tu znovu Velikonoce . Spolu s probíhající postní dobou je tento čas skvělou příležitostí na jarní “úklid našeho organismu”.

Právě teď je ideální čas na očistu jater! Tento náš strategický orgán se totiž často skrývá za mnoha problémy. Postupné selhávání až poškození jater (játra nebolí, často o tom ani netušíme) se projevují zejména jako: onemocnění kůže, přetrvávající únava, deprese, alergie, problémy s vylučováním, oslabení imunity …

Je proto žádoucí pročišťovat játra pravidelně během celého roku několikrát – v rámci prevence. Odměnou vám bude eliminace nebo úplné zbavení se zmíněných zdravotních potíží.

Pokud tak ještě neděláte, očistit a nastartovat organismus se doporučuje přírodními metodami, které fungují

Takovou je kúra drceným ostropestřcem mariánským, bylinkou, kterou máme dlouhodobě vyzkoušenou a ověřenou nejen na své kůži, ale nedá na ni dopustit i množství lidí, kterým již pomohla úspěšně a přírodní cestou zregenerovat játra a zmírnit, nebo zbavit se tak zdravotních problémů.

Během této jen 12-týdenní kúry si nejen očistíte organismus, zregenerujete jaterní buňky, či upravíte hmotnost. Vaše tělo bude mít opět dostatek živin, povzbudíte také unavený imunitní systém, doplníte chybějící energii, podpoříte hojivé procesy a obnovíte i harmonii metabolických procesů

Všechny informace o ostropestřcové kúře naleznete ZDE: https://www.vasbylinkar.cz/prubeh-ostropestrecove-kury/

Vše o užívání ostropestřce ZDE:
https://www.vasbylinkar.cz/jak-uzivat-ostropestrec-mariansky/


Prožijte jaro ale i celý rok naplno!

Nečekejte, nejlepší čas na očistu a prevenci je právě v této chvíli!

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zavřít

VasBylinkar.cz si ukládá soubory cookies, které pomáhají zlepšovat jeho fungování. Využíváním našich služeb s jejich ukládáním souhlasíte. Více info.